bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Twitter da Mustafa Kemal Atatürk'e sürekli hakeretler de bulunan hesapta eleştirmen jöleli yeni türeyen troll.

  https://twitter.com/AlperTerzioglu
  10 -4 ... kurabiyecanavari
 2. 2.
  mahallenin delisi durumuna düşmüş, bir gösteri insanı. atatürk'e hakaret etmenin para ettiği bugünlerde geçinmek için yada torpil(terfi) için saldırıyor. saldırsın bakalım. keser döner sap döner gün gelir hesap döner.
  7 -2 ... luciferian
 3. 3.
  --spoiler--
  Su Kamalistlere bir tavsiyem var Cemil ipekci ile Barbaros Sansali ciftlestirsinler cikacak cocuk kesin Kamal olur inanin buna.. köken ayni
  --spoiler--

  şeklinde aptal bir twit daha atmıştır.kendisi atatürk'e laf atmayı bir bok sananlardan.
  7 -3 ... shelly marsh
 4. 4.
  An itibariyle twitterda trend topic olmuştur.
  ... cinekop
 5. 5.
  uludağ trolllerine taş çıkartacak niteliklere sahip twitter kullanıcısı. Laiklikle ilgili yazdıklarını gülmekten okuyamadığım bunun yanında destekçilerinin de bir o kadar troll olduğu kişimsi.
  2 ... tacsizkral
 6. 6.
  Kendisine edlen küfürün haddi hesabı yoktur sanırım. Twitter adresindeki isminin yanında ay yıldız olması ise güldürmüştür.

  (bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
  1 -2 ... ozosfer
 7. 7.
  sağa sola küfür edip, eğlenen twitter trollü.

  hayır herif göte gelecek haberi yok. sürekli birilerine gay demesi, kendisini zamanında gaylerin hafiften yokladığını göstermekte. şimdi dava açılacak filan ondan sonra mahkemede ''ühüüü yeğenim yazmış yeaa'' diye ağlayacak gerzek herif.
  2 -1 ... system error
 8. 8.
  Arkası sağlam demek ki hala bişey olmadıysa.
  -1 ... furkanr
 9. 9.
  "gay olduğunu açıklasana yavşak" şeklinde cümle kuran insanları ciddiye alıyor, sinirleniyor, küfrediyoruz. bence onun açısından çoktan misyon komple!
  1 ... mubayka
 10. 10.
  troll filan değil bildiğin embesil. en fazla birkaç saatlik şöhret için mahkemelerde sürünmeye değer mi? yazdıkları zaten ciddiye alınacak gibi değil. sallamıyorum bile. yalnız umuyorum ki o şeyleri yazan kişi gerçek ismini vermeyecek kadar akıllıdır. alper kan alırlar yavrum bi taraflarından. bu ülkede hala atamızın izinden yürüyen binlerce kişi var.
  7 -1 ... nil nil nil