bugün

Twitter da Mustafa Kemal Atatürk'e sürekli hakeretler de bulunan hesapta eleştirmen jöleli yeni türeyen troll.

https://twitter.com/AlperTerzioglu
mahallenin delisi durumuna düşmüş, bir gösteri insanı. atatürk'e hakaret etmenin para ettiği bugünlerde geçinmek için yada torpil(terfi) için saldırıyor. saldırsın bakalım. keser döner sap döner gün gelir hesap döner.
--spoiler--
Su Kamalistlere bir tavsiyem var Cemil ipekci ile Barbaros Sansali ciftlestirsinler cikacak cocuk kesin Kamal olur inanin buna.. köken ayni
--spoiler--

şeklinde aptal bir twit daha atmıştır.kendisi atatürk'e laf atmayı bir bok sananlardan.
An itibariyle twitterda trend topic olmuştur.
uludağ trolllerine taş çıkartacak niteliklere sahip twitter kullanıcısı. Laiklikle ilgili yazdıklarını gülmekten okuyamadığım bunun yanında destekçilerinin de bir o kadar troll olduğu kişimsi.
Kendisine edlen küfürün haddi hesabı yoktur sanırım. Twitter adresindeki isminin yanında ay yıldız olması ise güldürmüştür.

(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
sağa sola küfür edip, eğlenen twitter trollü.

hayır herif göte gelecek haberi yok. sürekli birilerine gay demesi, kendisini zamanında gaylerin hafiften yokladığını göstermekte. şimdi dava açılacak filan ondan sonra mahkemede ''ühüüü yeğenim yazmış yeaa'' diye ağlayacak gerzek herif.
Arkası sağlam demek ki hala bişey olmadıysa.
"gay olduğunu açıklasana yavşak" şeklinde cümle kuran insanları ciddiye alıyor, sinirleniyor, küfrediyoruz. bence onun açısından çoktan misyon komple!
troll filan değil bildiğin embesil. en fazla birkaç saatlik şöhret için mahkemelerde sürünmeye değer mi? yazdıkları zaten ciddiye alınacak gibi değil. sallamıyorum bile. yalnız umuyorum ki o şeyleri yazan kişi gerçek ismini vermeyecek kadar akıllıdır. alper kan alırlar yavrum bi taraflarından. bu ülkede hala atamızın izinden yürüyen binlerce kişi var.
baktım ne anlatmak istiyor diye

cidden küfür etmeye bile değmez

küfür yedikçe morallenir böyleleri, ilgilenmemek lağzım..
adamın yazdıklarından çok ona destek çıkanların söylediklerine yoğunlaşılmalı gibi..
nereden para kazaniyor nerede calisiyor acaba. bunlari diyenin bu saatten sonra bu ulkede barinamamasi lazim normal sartlarda.
kendisine orospu çocuğu denilerek, orospulara ve orospu çocuklarına hakaret edilmesine neden olan; batılı güçlerin altında köle hayatı yaşayıp haçlı zihniyetin köpekliğini yapmak isteyen bir yaratık. özgürlük ve türk egemenliği zoruna gidiyor galiba. soyunun bir avrupalı tecavüzcüye dayanmasını engelleyen atatürk zihniyetine olan nefreti bundan galiba.

bu ve bunun gibi ruhu orospu olanların hiç bir önemi yokta, bu zamanlarda çoğalıp istedikleri gibi konuşmaları deli ediyor adamı. yoksa konuşulacak bi boktan değeri yok, garp itinin... *
küfür yemeye doymayan parazit. başka söze gerek yok.
resmen gelin beni öldürün diyen denyo. canına susadığı ve kaşıntısının olduğu çok belli. halk bunun gibi orospu cocukları yuzunden birbirinden kopuyor. bu ve bunun gibileri sikip atıp öldürecksin.
Ali kemallerin, Damat Feritlerin torunu olduğunu ispatlamış olan gereksiz organik atıktır.
mide bulandıran asalak.
bot (bkz: counter strike)
(bkz: peçeteden kendi imkanlarıyla doğmuş)
yediği küfür tt olan insan.

ben olsam intihar ederdim orası ayrı.
yaşadığı ülkenin kurucusuna, daha da önemlisi ölmüş olan birisine küfürler saçan bir adet organizma. sorsan müslümandır şimdi bu.
saniyede 3 kişiden küfür yiyerek rekor kırmıştır.
muhtemelen yurt dışında yaşayan ve kıyıda,köşede bulunan evinden twitter'a girip türkiye'deki kullanıcıları birbirine düşüren kişi.
bırakın atatürk'ü, atatürk'ü savunanların taşak kılı bile olamayacak kadar düşmüş bir canlı.
güncel Önemli Başlıklar