bugün

herkesin gozunde potansiyel suclu olan futbolcu.
fair play ugruna milli takimin gelecegiyle oynamis yillar gecsede affedilmeyen ve asla affedilmeyecek futbolcu.
eski beşiktaşlı nereye gitse olay çıkartan piskopat insan.
1.FC Koeln takiminda top kosturmaktadir.
türkiye-isviçre maçında daha istiklal marşını söylerken yapacaklarını belli eden,sağlam yapılı,şimdilerde bundesliga'da top koşturan milli futbolcu.bir maçta (sanırım finlandiya maçıydı) hat-trick yapmışlığı vardır.

edit:finlandiya değil makedonya imiş efendim,düzeltir,özür dileriz..*
eski fenerbahçeli ve adam gibi adam olan futbolcu
hırvatistan maçında vlaovic'i düşürmeyerek kazandığı fair-play ödülünün acısını,
portekiz maçında, portekizli futbolcuya yumruk atarak,
ingiltere maçında beckham'a kafa atarak,
son olarak da isviçre maçında vogel'e tekme atarak
çıkarmaya çalışan potansiyel kırmızı kartlık karateciden bozma futbolcu müsveddesi.
ne derlerse desinler cok sevdıgım futbolcudur.hırsına yenık dusmustur, oda istemezdiya o tupu elıyle kessin.
beşiktaş a ilk geldiğinde "ben doğuştan beşiktaş lıyım, az maçına gelmedim izlemeye, heyyavrumhey*" dediyse de, fenerbahçe ye gittiğinde, "ben rıdvan abinin hastasıyım, koşa koşa maça giderdim, param bile yoktu benim" deme cüretini göstermiştir. şu sıralar kırmızı kart görme, takımın içine etme gibi huylarını fc köln de sürdürmektedir. zamanla kendini geliştirmiş, milli marşı, kıçını en çok yırtabilerek okuyabilen futbolcu olmuştur. şu sıralar köln ün hastası olduğunu, kanının kırmızı beyaz aktığını, aslında türk değil* alman kökenli olduğunu iddia edebilecek, cansel uğruna zamanında ters taklalar atarak havuzlara dalmış, kazma lakaplı şovalye.
hirs gibi görünen fevri ve malimsi hareketler alpayin ozudur esasında. alpayin simdiye kadar hangi takimi tuttugunu bilen yoktur. gecen hafta ahmet cakar ile kazim kanat alpayin yaptigi bi pustlugu daha ekleyerek alpayin kiymetini arttirdilar
eğer şu güzelim 2006 almanya dünya kupası nı büyük bir keyifle kendi takımımızı destekleyerek izleyemiyorsak , bu malın yüzündendir efendim ..

isviçre karşısına çıkmışız , ilk maçı adam eksiğinden dolayı 2-0 kaybetmişiz ama olaylar olmuş ve takım bilenmiş..ortam süper , taraftar süper , takım süper ... o maçı en az 4-0 almamız işten bile değil ... e be mal ,maçın 30.saniyesinde ceza alanında elle top niye kesiyosun ? .. niye o takımın moralini bozuyosun ? niye 70 milyonun ve gurbetteki bilmem kaç milyonun keyfinin içine ediyosun .... sevmedim , sevemiyorum ...

kendisine 1 , o'na o ay yıldızlı formayı giyme hakkı verene 2 ..
(#249424) numaralı entryde de görüldüğü gibi milli takımımızın emektar futbolcu olmasına ve türk futboluna renk getirmesin rağmen hiçbir zaman değeri bilinmeyecek olan; her zaman suçlanmış, suçlanmaya devam edilecek kişidir.*
iyi defanstır , iyi futbolcudur , yiğidi öldür hakkını yemedir , ama profesyonel değildir . kısaca milletin temsili söz konusu olan bir türkiye a milli futbol takımından uzak dursundur .
televole aracılığıyla cansel'i tavlamış * oğlunada kendi adını koymuş insan
çok şanssız olduğunu düşündüğüm defans oyuncusu.
2006 dünya kupası finalinde materazzi'ninde penaltı yaptırarak aynı kadere ulaşmış milli futbolcumuzdur.ikisi de inanılmaz bir hırsla milli marşlarını okumuşlar ve kaderin cilvesi ikisi de penaltı yaptırmışlardır.
materazzi'nin kendini affettirdiği durumlar şöyle olup:
-penaltıda cannavaro'nun hatası*
-gol atması
-başka hata yapmaması
-italya'nın şampiyon olması

alpay'dan bir adım öne çıkmıştır.*
fenerbahçeye geçince beşiktaşlıların güzel güzel tezahüratlarına maruz kalmış,bi zamanlar eşiyle birlikte televizyonlarımızı gereksizce süslemiş insan.
bu adamın adı fehmi olsaymış (yani onu kullansaymış) şahsen içimden hiç küfür etmek gelmezdi. ne mütevazı ne munis bir isim o öyle
hırsına yenik düşüp türkiyeyi yakan eski besiktaşlı futbolcu.
elleriyle futbol oynayan insan hatta elleriyle yürüdüğünü bile düşünüyorum.
milli takımı 2 kez yakan defans oyunucusu.
futbol hayatında hat-trick yapan ender stoperlerden.
bu hafta içinde lig tv de izlediğim röportajında son milli maçında attığı tekmeyle ilgili olarak " önümde şifo abiye vurdular ben vurmasam ayıp olurdu " diyen kibar insan ayrıca bir maçta rakip oyuncuya "ananı s.kerim, be careful" dediği rivayet edilir.
özellikle avrupa maçlarında deplasmanda oynayan türk takımlarında, maç içinde ya da maç sonunda dayak yemeleri ve öylece dayak yemeye devam ettikleri halde ve dayak atan takımın ceza almaması ile sonuçlanan bizimkilerin yedikleri dayaklarla kalan olaylardan sonra türk futbolu adına gereken dayak olaylarını en güzel şekilde atan kendini ezdirmeyen sevdiğim saydığım futbolcu.
televole kanalıyla hatun tavlama ekolünü başlatan kişi.

-alpay aşık mısın?
*evet aşığım.
-kim abi bu kız?
*onun arabası var güzel mi güzel ha ha ha
(o dönem cansel özzengin bir otomobil fuarında boy göstermiş ve magazin basınının gündemini meşgul etmektedir)

-şok şok şok alpay'ın arabalı aşkını bulduk, ünlü manken cansel özzengin

-cansel hanım alpay size aşık olduğunu söyledi
*ona söyleyin peşimi bıraksın. ilgilenmiyorum kendisiyle...

-şok fotoğraflar alpay ve cansel evlendi nikah fotoğrafları az sonra televolede...
serhat ulueren'e verdiği röportajda; fenerbahçe'ye gittiği için pişman olduğunu ve "beşiktaşlı alpay" olarak anılmak istediğini söyleyen dönek eski milli futbolcu...

(bkz: beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur)