1. 1.
    aralarındaki samimiyetin beni çok şaşırttığı ikilidir. buyrun;

http://tarihperver.wordpr...n-turkes-kadir-misirogli/
    1 ... dindar penguen
  2. 2.
    kadir mısıroğlu'nun anlattıklarına göre baya koyu bir samimiyettir:
    https://youtu.be/TdraRvCkfFY

Belki ülkücü arkadaşlar kadir'in anlattıklarına inanmak istemiyor olabilir fakat bizzat kendi başbuğlarının fesli tanzimat zamparasına yazmış olduğu; kadir'in kendisine gönderdiği "lozan zafer mi hezimet mi" kitabı için teşekkür ettiği bir mektup da mevcuttur.
    5 ... fasist psikolog
  3. 3.
    ikisi de türkçüdür hemi de türkçülüğü icat eden yahudi-'siyonist' david'in *** hayranlarıdır.

sonradan islamı keşfedip araba merak sarmışlardır...

türkeş'in ırkçılığı -türkçülüğü cia'nın izin verdiği kadardır . (bkz: komando-tosuncuk kampları -cia finansörlüğün de)
    fesli'nin ırkçılığı türkçülüğü ise yunan sevgisinin ortaya çıkmasına kadardır. (bkz: yunan kraliyet ordusu)

türkeş'i türkçülüğü maskedir , ülkücülerin türkleri düşman görmesine dayanır. (bkz: alevi türklerine yönelik saldırılar)
    sünni ırkçılık esasına dayanır ...son durum ; (bkz: sultan (ıv) murat tugayı)

ikisi de abdülhamit hayranıdır , cumhuriyet karşıtıdır...

vallahi iddia etmem günahını alma ama meşhur ırkçı atsız türkeş için türk değil o (bkz: pelvimetre ölçümü) demiştir.
    fesli ise zaten belli pontos'tur ,galiba. ben demiyorum diyenin yalancısıyım.
    bu arada ikisinde de turan çıkıntısı yoktur...

ikisi de inönü düşmanıdır ama inönü'nün tırnağı olmazlar.

velhasılı kelam ikisini de sevemem ,aman..
    2 -4 ... baris hemen simdi
  4. 4.
    türkeş yalnış başlamış,

zamanla yalnışını görüp

kısmen de olsa düzelme/düzeltme yönüne gitmiştir.

fesli yalnış başlamış,

hiç bir zaman da

doğru yolda olma gereği duymamıştır.
    1 -3 ... pilihozlu haci baron bey
  5. 5.
    ne kadar fesli, deli diye alay edilse de kadir mısıroğlu'nun necip fazıl kısakürek, alparslan türkeş, nihal atsız gibi sağ kesimin önemli isimleriyle samimiyeti olmuştur.
    2 -1 ... the dude