1. 201.
    Tarikatçı değil. Şeriatçı laik düzene karşı.olması gereken standart müslüman.ölüm kol gezerken cuma namazı olayı yanlış bence.artı avmlerinde açılması hata.
    3 ... kalahari 1
  2. 202.
    alparslan kuytul
    1 -1 ... serdarsl06
  3. 203.
    kşmse kusura bakmasın ama adam haklı. almanya'da abd'de camiler açılabiliyorken, önlem alınarak avm'ye gidilebiliyorken bu adamın da bayram namazını kılma hakkı var. burası laik bir ülke din ve vicdan özgürlüğü var.
    2 -1 ... kara atli prens
  4. 204.
    yurt dışında camiler açıldı ama bizde açılsa bazı kişiler kurallara uymaz. ama avm leri açarsan camiler içinde açılsın derler. yani avm kuyruklarını görünce yani nasıl bir ihtiyaçmış ölücek mi insanlar. benimde ihtiyaçlarım var erteliyorum elimdekilerle yetiniyorum.
    bence sırf ticaret olsun para kazanılsın diye düşünüldü. kapalı alan havalandırma sistemi nasıl birde insanlar sosyal mesafeyi nasıl koruyacak insan trafiği yoğunluğu vb. kıyafet deneme kabinler virüsün yayılmasını artırabilir.

zaten avm kadar saçma bir oluşum yok birde buraya sosyalleşmek gezmek için gidenler oluyor. saygı duyarım ama şahsi olarak zaten akşama kadar beton yığınları gürültü havasız ortamlar varken böyle kapalı yerlerde vakit geçirmek bilemedim. böyle büyük bir o şeklinde ortası açık tasarım olsa tepesi açık ve terası yemek yeri olsa olabilir. ama o kadar elektrikli cihazların yaydığı enerji klimalı kuru hava insanlarda yorgunluk, baş ağrısı, yapar en kötüsü.
    ... minmimeranim
  5. 205.
    Bildiğin provakotor ajan aq. Ama fetöden daha cesur , ABD'ye kaçmadı .
    Osmanlı'da olsa kellesi giderdi.
    Ben olsam sallandırırdım
    2 -1 ... ekonovich
  6. 206.
    dinsizlerin taktirini kazanmış provakatör.

(bkz: körler sağırlar birbirini ağırlar)
    ... bittimiacaba
  7. 207.
    alparslan kuytul
    1 ... peki tamam
  8. 208.
    ortada bilimsel prosüdürler varken akp bayramı iptal etti çünkü bayram namazını kıldırtmak istemiyorlar demekte neyin kafası? akp dini kullanıyor ve inan bana o camileri mecbur kalmasa kapatmazdı ama hoca sende bunu anlayacak basiret yokmuş. akp'yi eleştireyim derken iyiyce kendini güldürmeye başladın.aşı bulalım ilaç bulalım diyen yok anca bayramlaşalım vs vs. siz bu kafayla devam edin allah öyle derin bir sapıklıga sürüklediki turkiyedeki bu bağnaz cemaatleri cehenneme kadar uyanamayacaklar beyler.
    olum bende bu devlete mesafeli bir adamım hatta hoşlanmıyorum ama birde hastag açmışlar "provokasyona gelmeceğiz diye"
    amk polisler size iyi bile dayanmış adamlar kaç defa sizi uyarıyor. mert olun erkek olun. hocanıza saygım vardı hatta seviyordum ama o saygı harbiden sıfırlandı şu boş muhabbetlerinden sonra.
    4 -2 ... gentenueva
  9. 209.
    yiyin birbirinizi ete para vermeyin, neticede et de pahalı maalesef.
    1 ... ocus
  10. 210.
    Sözlükte ne çok seveni varmış amk! Hani la biz laik, seküler filanıdık?
    ... centurion