bugün

türkiye'de varolan bir boşluğu doldurmaya çalışan ve çalışmalarıyla da kısmen başaran kişi. oyuncu-sunucu iki performansı da iyiydi.
ustaların yanında biraz pişse tam olacak gibi geliyor.
türkiyenin en yakışıklı adamlarından biridir ,ayrıca gülümseten bir insandır.
hic bir ozelligi olmayan 'medyatikzade'lerden biridir... oyuncu desen degil, sarkici degil, sunucu asla degil, simarik bile degil...buyuyunce billur kalkavan olmasindan korkulan kisiliktir yazik...
türk jim carrey'dir .
genelde boş projelerde yer alır.
yalnızca maceraya takıl programında başarılı bir performans sergileyen biraz yapmacık, biraz doğal insan... espri yapmak için kasmadığında sempatik gözüktüğü de bir gerçek. ancak jim carrey olması için 40 fırın kepeksiz ekmek yemesi gerekmekte...
iyi oyuncudur aslında ama gereksiz işlerde kendini göstermiştir hep. yerinde saymaktadır.
(bkz: sevimsiz)
facebook sayfasına yazdığı "Şırnak-Silopi'de vatan borcu. Rahat uyu Recep ivedik" yazısı ile gazete ve internet sitelerinin haber sayfalarına konu olmuş ince uzun adam.
Jim carrey çakması sanatçımız. Kendisini nedense hep aptal sarışın modunda izleme fırsatı buldum. itici geldi ama özünde iyi çocuktur.
hayrettin karaoğuz ile birlikte jim carrey e benzetilen oyuncu.

kadri nin götürdüğü yere git filminde bir sahnede jim carrey i canlandırmıştı.
yanlış film ve dizi tercihleri yüzünden çoğu insana itici gelen oyuncu.
Babaannesi ve halasını * tanıdığım için eğlenceli kişiliğinin ailesinden geldiğini tahmin edebiliyorum.
Romantik komedi filmlerinde oynasa kızların sevgilisi olacağından eminim çünkü biraz karizma eksiği var malesef . Bugünde saçma sapan bir programa katılmış ordan bi entryi giresim geldi kendisine, baya sıkılıyosun böyle programlarda ne demeye katılıyosun be çocuk.
geçtiğimiz sene "dizi veya film teklifleri alıyorum ama kabul etmiyorum, kıçımla yazsam daha iyileri çıkar" deyip de akasya durağı dizisinde oynaması ironi dedikleri şey oluyor sanırım.
(bkz: sevgi kelebeği)
yakışıklıdır efendim, insanı özendirir kendisine.
bu maymuncuk tipliye yakışıklı ve seksi diyorlar, ya ben delirmişim ya da insanlar kafayı yemiş, belki de Türkiyede yakısıklı kalmaştır diyeceğim ama bu da büyük haksızlık olur...
rol aldığı filmlerde adem elmasını bile kullanarak oynadığı karaktere can vermesiyle kemal sunal, jim carrey ve susan sarandon'dan daha büyük oyuncu olduğunu kanıtlamıştır altın kozalakçılara.
yarışmacı olarak katıldığı yok böyle dans yarışmasında an itibariyle zayıfladığından bahsederken somolililer gibi oldum diyerek komik olmak pahasına büyük bir gaf yaparak, güldürmek yerine şaşırtmıştır, saçmalamıstır.
neyin kafasını yaşadığını merak ettiğim dansçı. *
sokakta görürsem eğer "dansöz olabilirsin evladım ama adam olamazsın" diye bas bas bağıracam bu gence.
yok böyle dans yarışmasında ilk 3'e giren yarışmacı.

o boyla nasıl böyle dans edebiliyo lan?*
yaşlanmayan çocuk.
sevimsizliğin, her daim liseliliğin, mizah yapıyorum sanarak komik duruma düşmenin cisimleşmiş hali.
yok böyle dans'ta sms birincisiymiş. lan neyse...bu ülkenin kızlarının zevkine...
acun'un özge ulusoy'u kayırmasıyla haksız yere finali kaybeden şahıs.