bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    başlığının açılması ölümü ile bir olmuş olan eski fb başkanı ali şen in rahmetli torunudur.

alp ali şen
    1 -1 ... tilki
  2. 2.
    yazık olmuştur. gencecik cocuk. allah rahmet eylesin ailesine sabır versin.
    1 -1 ... mavinin tutkusu
  3. 3.
    güvenliksiz araç kurbanı.
    1 -1 ... keepx
  4. 4.
    vefat etmiş kişidir.

allah rahmet eylesin...

zenginler de ölebiliyormuş...
    2 -2 ... gobek adim recep
  5. 5.
    17 yaşında ölen bir gencimizdir. ali şenin torunudur.

17 yaşında birisi ölünce ister istemez insan üzülüyor. buradan şu sonuç da çıkar, para her zaman mutlu edemez.

not: cidden merak ediyorum, bir insan bu entry'nin nesini eksiler? nasıl bir ruh hali var merak ediyorum.
    3 -5 ... gercekleri soylerim
  6. 6.
    Allah anasına ve babasına ve ailesine sabır versin.

not: anlamıyorum insan böyle bi entry i neden eksiler acaba, harbi merak ettim sanırım ağır oroçocuğu olmalı ancak böyle yapabilir.
    1 -3 ... keremi
  7. 7.
    Altında öyle bi araba varken 17 yıl yasayabilmis olması bile bir mucizedir. Ali başkanın torunudur kendisi.
    1 -2 ... cukkadacukka
  8. 8.
    ali şen'in hakkın rahmetine kavuşan 17 yaşındaki torunu.
    çok yazık gerçekten, boşuna demiyorlar, allah sıralı ölüm versin diye. gençlerin ölümü insanı derinden sarsıyor hiç tanımasa bile.
    hayatının baharında.

durumumuz var, çocuğumuzu hiçbir şeyden mahrum etmeyelim diye bir araba alıyorsun, nereden bileceksin ki sonu o arabadan olacak.
    biraz belki eski kafalıyım bu konularda ama türkiye trafiğinde 17 yaşında çocuğuma karun kadar zengin olsam araba vermem. ehliyeti manavdan alan çok adam var bu memlekette.

allah gani gani rahmet eylesin.
    1 -1 ... w for whatever
  9. 9.
    hayatda kabullenilmesi en zor şey genç ölüm. allah ailesine sabır versin.
    1 -1 ... arjantin
  10. 10.
    Öncelikle Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Boyle Küçücük yaşta gelen ölümlerin acısı daha bi kötü oluyor. Allah yakınlarına sabır versin. tv de ilk gördüğümde traktör kullanıyormuş sandım, koskoca Ali Şen'in torununun traktörle ne işi olur dedim, sonra öğrendim ki o arabaların adı ATV'ymiş. çok cahilim galiba.
    ... nazelmasolsam