bugün

(bkz: adalet ve kalkınma vergisi)
türk halkının iktidardakini şakşaklama uğruna katlandığı saçmalıktır. sen itiraz etmezsen adam zammı geri alır mı? şımartın, onda sonra da ağlayın zam geldi diye.
Bana bir adım atana Ben on adım atarım. Bana yürüyerek gelene Ben koşarak gelirim.

demokratik seçim yöntemiyle başa gelen, "başa" gelesicelerin değiştirdikleri ayetin anlamıdır. o da şöyledir:

bana bir oy verenin imanını gevretirim, yetmez öteki seçimde de oy verirse anasını bellerim hemde utanmadan sıkılmadan.

haydi tayyibanlar saldırın.
(bkz: elma)
(bkz: alma)

elma bizi sevmiyor. bu yüzden hep bu vergiler.
rosava döneminde olmuştur.
yanlış hesaplamadır, almanın 3 te biri kadar kazanıp 3 katı vergi ödüyoruz.
emeği geçenlerin ve de alkış tutanların ağzını, yüzünü ve münasip yerlerini...
geri zekalı türkün kaderidir...

hani listeler yayınlanır, türkiye benzine vergide 2nci, yarağa vergide küreğe vergide 3nci ,5nci diye, o listelerde hiç o ülkelerin kişi başı gelirleri yazmaz..

benzine vergide norveç dünya şampiyonuymuş..türkiye ikinciymiş..adamlar yıllık 30 bin euro kazanıyor...sen 7-8 bin...

bir ülke yönetimi düşünün ki, vatandaşından dünyanın en zengin ülkelerinde alınandan çok vergi alsın ve vatandaşına o ülkelerin halkının yarısı kadar para kazandırsın..

sonra da bazı geri zekalılar sağda solda bu yöneticiler için başarılı desin....daha iyisi yok desin..

resmen zulüm bir hayat yaşatıyorlar bize..

ama imam hatipleri serbest bıraktılar..o yeter çok şükür...

arabayla ailecek bi tur atmak istediğinizde boş depoya iki kulhu bi elham okursunuz, 500 km gider.