1. 37.
    Yok böyle bir para.
    ... n dakota
  2. 36.
    https://www.sozcu.com.tr/...euro-dagitilacak-5703049/

756 milyar euro yu türk parasına çeviremedim.
    Adamlar bütcesi fazla verdi diye kara kara düşünüyordu. Harciyor şimdi.
    ... atlant isten gelenadam
  3. 35.
    Konut kredilerinde peşinatı %10 a çektik nankörlük yapmayın.
    ... flat head
  4. 34.
    çatır çatır bizi kıskanan almanya'nın korona bütçesidir. reis 65 üstüne kolonya vaad edince kudurdular tabi.
    ... acilmayan eti puff paketi
  5. 33.
    maalesef ülkemizin corona sınavında sınıfta kaldığını gösteren bütçedir.

refah seviyesi yüksek bütün ülkeler ne kadar güçlü olduklarını gösterdiler, kimisi 3 ay boyunca tüm maaşları ödeme garantisi verdi, kimisi 3 ay boyunca tüm faturaları kaldırdı.

biz ev ve araç kredi faizini düşürdük, olmadı maalesefi keşke yedek akçeyi harcamasaydınız.
    ... murthy
  6. 32.
    almanyanın 614 milyar dolarlık corona bütçesi
    1 -1 ... summercem88
  7. 31.
    Ağlamıyorum. Gözüme sosyal devlet anlayışı kaçtı...

Ah benim akılsız başım. Ah ben seni gidip hangi dağlara taşlara vursam. Ah ahh.

Uçuk rakam olsa bile adamlar yüksek rakamlar eşliğinde vatandaşa bütçe ayırıyor. Çünkü halkını düşünüyor. Çünkü halkı olmadan almanya bir hiçtir diyerek sosyal devlet anlayışını uyguluyor. Ahh keşke zamanında gidip yerleşseydim. Ah keşke o teklifi reddedip kesip atmasayadım da kabul etseydim. Ahh ahh akılsız başım ahh ...

Bu ülkede yaşamak zaman kaybı. Kimse kusura bakmasın ...
    2 -1 ... traveler of secret moments
  8. 30.
    biz de şakkadanak bi 10 milyar basarız yetmedi mi bir 10 bir 10 daha. çil yavrusu gibi dağılırlar.
    ... warren
  9. 29.
    Vay babayn AMK dedirtmiştir.

Parayla adam dövüyor.
    ... gedikpasa
  10. 28.
    4 milyon suriyeliye 40 milyar dolar. 80 milyon türke 15 milyar dolar. Hüloğğğğğ. Alamanya gene bizi gısganiy.
    3 ... nagam