1. 9.
  Kavram kargaşası yaratmayınız.
  Almanya veya Avrupa Müslüman düşmanı ya da islâm dinine karşı değil.

  Onların karşı olduğu siyasal islâm, yani; kendi inanç sistemini yaşamını topluma empoze eden, insanları bölen, kutuplaştıran, değiştiren, yasalara ortak paydalara uymak yerine kendine uyduran anlayışa karşılar.

  Irkçılar ise bundan besleniyor.
  Avrupa'da cemaatler tarikatların durumu ortada. IŞiD el kaide gibi örgütlere en fazla militan Avrupa'da bulunan Müslümanlar arasından katılım oluyor.
  Avrupa'dan bu IŞiD el kaide gibi terör örgütlerine katılan gençler nasıl bir din eğitimi alıyor nasıl bir dünya görüşü kazanıyor hiç kendinize soruyor musunuz?
  Avrupa'da islam tam bir fundamentalist bir zihniyet ile insanlara tarikat cemaat yuvalarında çocuklara veriliyor.
  Ve bu verilen din anlayışı hem Ortadoğu'da müslümanların kafasını kesiyor, hem de Avrupa'da müslümanların evlerini kundaklayıp öldüren ırkçıları besliyor.

  Demokrasi özgürlük kişisel haklarınızı yemek yiyen birinin karşısında burnunu karıştırmak olarak kullanan insanların olması Avrupa'da ırkçılığı tetikliyor.
  Her toplumda varolan şiddet bağımlısı insanlar bu düşüncelerle donatıldığında Sivas veya schwandoorf da insanlar yakılarak öldürülüyor.

  Avrupa ABD ucuz iş gücü, bedavaya gelen beyin göçünü kendi ekonomi üretim sistemine katması, bunun getirdiği üretim ve teknoloji hakimiyetini yok etmesi anlamına gelecek bir politika seçer mi sanıyorsunuz?

  Uygulanan vizeler, vatandaşlık oturum ve çalışma haklarında zorlaşıyor ise bunu bir şirket de idari işler yönetici işçi vb alımı gibi düşünün.
  Her insanı, abi ne iş olursa yaparım diyeni işe alacak durumumuz olmadığı gerçeği gibi görün.
  Ve biraz da hatayı kendimiz de...
  1 -1 ... thebiggraywolf