1. 1.
    https://youtu.be/8g4qPn7jN0I
    Dünyanın en büyük dördüncü ekonomisine bok atan, almanya'nın gariban bir ülke olduğunu ve türkiye'yi kıskandığını iddia eden bir şahıstır.
    2 -2 ... fasist psikolog
  2. 2.
    Bu beyinsizlerin böyle konuşmasının ardında yatan sebepler bence şu:
    1. Almanya, hollanda gibi ülkeler artık vatandaşlarını kapitali merkezde toplamak için bir vergi yüküyle eziyor. Çocuğun 18 yaşına gelmişse ve seninle yaşıyorsa, aldığın sosyal yardım miktarını düşürüyor, nafakayı zaten otomatik kesiyor, Kaçak işe eskisi gibi göz yummuyor. Bu da aslında moral bozukluğu yapıyor. Dikkat edin, almanya ekonomisini zayıf bulanlar oradakiler, burada yaşayanlar değil.
    2. Çöpler yığılı lafı da, o adamın muhtemelen köln'de yaşadığını gösterir. Almanlar resmen türkler'e terk etmiş koca şehri. Köln dışında görmedim.

Türkler'in eline hangi fabrika geçmiş bilemiyorum, ki bu iddia zaten komik. Özellikle hollanda'da bizim çocukların arasında uyuşturucu kullanımı fazla. Ama özellikle fransa ve almanya'da, yerel politikacı ve kariyer mesleği düzeyinde çok türk görüyorum.
    2 ... iwantyoucan
  3. 3.
    askari ( askari derler genelde evet ) ücret, ekonomi çoh eyi diye de ilave eder. bilmez ki onun 4-5 ayda kazandığı parayı adamlar 1 ayda kazanıyor orada. sonra yazın bizim ülkemize ziyarete gelen "alamancıları" yutkunarak ve "amuğa goyim adamlar yaşıyor" diye takip ederler. adamlar 1 aylık maaşları ile türkiyede 2 ay boyunca yiyip için geziyorlar. bizimkilerde zannediyor ki bizim ülkede fiyatlar çok iyi ondan oluyor..
    5 -1 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    simitle karın doyurmaya çalışır.
    ... abhartach lynch
  5. 5.
    almanya nın ekonomisi çok kötü diyen akp li dayı
    Bu kadar dangalağı nasıl topladılar bu ülkeye akıl alır gibi değil, Allahım simülatör teorisine inanacak bu kulun.
    1 ... yazar cizer06