1. 1.
  düşük profilli başbakanımızin itiraf niteliğinde açıklamasidir. seçim bitince gerginlik bitiyor. artık oylar alınmıştır. milli duruşumuz bozulabilir diyor kıymetli başbakan.

  --spoiler--

  "Şimdi Almanya bölümüne gidiyoruz. ilk olarak Berlin’de Merkel ile görüşmemiz var. Geçen sene seçim senesiydi, orada da bizde de, dolayısıyla biraz havalar sert geçti. Şimdi artık orada da hükümet uzunca bir aradan sonra kurulma aşamasına geldi. Bizim zaten referandum gündemimizden tamamen düştü. Artık normal hayata Almanya ile Türkiye'nin dönme vakti geldi diye düşünüyoruz.
  --spoiler--

  https://www.yenisafak.com...esme-zamani-geldi-3131736
  1 ... ruh okuzu
 2. 2.
  Bizi kıskanmayı acilen bırakmalısın.
  1 ... muhendis tarihci
 3. 3.
  normalleşilmez ise osmanlı tokadını yiyeceklerinin hatırlatılması gereken süreçtir. sayın binali beyi gördüm sabah haberlerde merkel yanında iken feyk fotoğrafları gösteren gazeteceyi sözleri ile tokatlıyordu. ulen dedim merkel şimdi "mr. binaliyyy" diye müdahale ederken başbaşımız "sen karışma kadınn" deyip sümsüğü yapıştırmasın kadına iyice coşup..
  4 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  --spoiler--
  geçen sene seçim senesiydi, orada da bizde de, dolayısıyla biraz havalar sert geçti. şimdi artık orada da hükümet uzunca bir aradan sonra kurulma aşamasına geldi. bizim zaten referandum gündemimizden tamamen düştü.
  --spoiler--

  Yani diyor ki binali geçen sene seçimler varken oy için yaptık ne yaptıysak yoksa milli duruşmuş, iradeymiş falan hava gazı.
  ... kudurun
 5. 5.
  referandumdan önce öyle almanya ya sallamakla olmuyormuş o iş demek ki.

  öyle değil mi sevgili ak münafıklar.

  almanya ile normalleşme süreci
  1 ... ruh okuzu