1. 1.
  ant içiyorum ki yere tüküren mi dersin, çöpünü denize atan mı dersin, dersin oğlu dersin. doğal, ceza almanya'ya göre türkiye'de az olduğundan ötürü.

  şimdi söyle bakalım? sen ötürü mü? benden ötürü mü?
  2 -1 ... alpertunna
 2. 2.
  lan olum adamlar memleket havasını içine çekmek için geliyorlar, sen gidemedin yurtdışına bari gidipte ziyaret edenlerle uğraşma fitneci iblis. swh
  1 -2 ... daga surten davsan
 3. 3.
  Bu hanzolar teşekkür etmeyi de bilmez. Çünkü almanya ya gitmiştir sanırım faşistlik orada bulaşıcı adam kendini üstün ırk olarak görüyor.
  2 -2 ... apollon hazretleri
 4. 4.
  Genelde Çok havalı olur bu ibineler, buraya tatile gelir, birde burayı beğenmez. Akşama kadar eleştirir de eleştirir. Lan puşt, yurt dışında sabahtan akşama kadar pok temizliyon, kime bu havaların..
  -1 ... haylaz adam 34
 5. 5.
  En çok güldüğüm tatil de plaj veya havuz kenarında üstsüz güneşlenip Almanca Felemenkçe Fransızca konuşmaları ve Türkçe bir şey dendiğinde anlamıyor ayaklarına yatmaları veya Türkçe konuşurken Türkiye de 1-2 yıldır bulunan yabancı aksanı kullanmaları.

  Elinden düşmeyen telefonu, düğüne gelir gibi takıp takıştırıp ağır parfümler makyajlı ciltleri, akşam yemeye, gece eğlenceye aynı elbise ile gitmesi, otantik yöresel tatlar yerine örn: ingiliz kahvaltısı alan ingilizce konulup ingiliz ayağına yatan kezban, çarşı pazar da yerel takı giysi ürünler yerine marka satan mağaza market alışverişi yapması vb komiklik görgüsüzlükleri ile kendilerini belli ederler.

  Yaşanmıştır, yan masada oturan sonradan görme irlanda köylüsü kılıklı tipler ingiliz kahvaltısı siparişi vermişti.
  Daha önce de bir kaç kez karşılaşmış konuşmaları hep ingilizce turist ayaklarında olup ve insanları aşağılama tarzında olduğundan gıcık olmuştum.
  Dayanamamış "bu gavurlar da tam öküz oluyor. Binlerce km uzaktan gelip tatil yapıyorsun ama evinde yediğin yemeği sipariş ediyorsun. AMK salakları, bu kadar zahmetle masrafla buraya gelip evinde yediğin yemek yenir mi? Değişik tatlar lezzetleri tatmayacaksın bari evinde otursun öküz" Diye duyacakları şekilde garsona söylemiştim.
  Suratlarında ki ifadeyi görseniz...
  1 -1 ... thebiggraywolf
 6. 6.
  arkadaslar bok temizlio dedikleriniz ilk generationsdu suan o isleri polonyalilar bulgarlar devraldi.
  ... honneurfidelite
 7. 7.
  hahahaa benim lan o.
  hosbulduk.
  ... kunteperist