1. 1.
    polise her türlü arama, takip, inceleme, öldürme, vurma, yaralama hakkı veren, sınırsız yetkiler veren "polis vazife yasası". dün itibarı ile onaylandı. avrupa birliği sessiz.

başka ülkelerdeki uygulamaları anti demokratik bulan, terörle mücadele kanunlarını sert bulan almanya. eeyyy almanya hitler'i geri mi getireceksiniz? sieg heil! i de onaylatacak mısınız?
    2 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  2. 2.
    bu Kadar yetkiyi Polis bile istemiyordu.
    1 ... portatif
  3. 3.
    kötüye kullananlar elbet çıkacaktır fakat yerinde bir yasa olmuş. tebrik ediyorum.

darısı bizim ülkemize. polis taşlayan orospu çocukları düşünsün.
    1 -1 ... gethere
  4. 4.
    inşallah meydanı boş bulup karışan eden yok diye her fırsatta pkk bayrakları ile sokaklara inen kürt artıkları üzerinde kullanılacak yetkidir.
    1 ... gamzedeyim deva bulmam
  5. 5.
    almanyada yaşadigim halde hiç duymadım böyle yasa tasarisini gerçekten geldi mi bu yasa? taraga yeriz desene.
    ... hercool
  6. 6.
    almanya'da yaşadığın halde duymazsın çünkü alman basını bunu fazla haber yapmadı, onlar daha çok türkiye'nin içişleri ile ilgili haberlerle meşgul oldukları için?

al alman basınından bu yasa ile ilgili bir haber

https://www.tagesschau.de...nd/polizeigesetz-107.html

der spiegel, die welt ana sayfalarında türklerle ilgili haberler var. yok işte bir öğretim görevlisi islamcıymış sınır dışı edilmiş, yok almanya'da islam bilmem ne. böyle haberler. avrupa birliği değerlerine aykırı yasaları uygulamaları haberleştirmiyorlar. ama türkiye'de iç hizmet kanunu ile ilgili bir kararname veya yasa olunca hemen manşet "türkiye'deki x yasası yürürlüğe girdi avrupa'dan uzaklaştılar!!111"

yanlış anlaşılmasın bizdeki yasalar süper demiyorum. ikiyüzlü orospuluğu gösteriyorum burada.
    2 ... gelenek karsiti sekuler hero 2