1. 1.
  neden müslüman mülteci alınmaması gerektiğinin kanıtı olan olay.

  yobazın biri kendine geniş hakları tanımış almanya'da içki satılmasından rahatsız olmuş, dalmış bir markete rafta duran içki şişelerini kırıp döküyor sırayla.

  islamcılar böyledir işte. önce mazlum rolüyle güvenli ülkelere girerler sonra götü rahata alışınca da sağa sola saldırırlar.

  https://twitter.com/simya...status/993538823840829441
  5 -3 ... system error
 2. 2.
  Almanya gibi bir yerde o da? Ulan Almanya da cami var be cami, daha ne yapsın adamlar.

  Ama yadırgamamak lazım, almanlar bu olayları yapan müslümanlara baktıklarında Hitler dönemindeki kendilerini hatırlıyorlardır.
  1 -2 ... n dakota
 3. 3.
  sınırdışı edilmiştir. almanya'nın öyle kekoluklara pek tahammülü yoktur.
  5 ... kompetan
 4. 4.
  her sakalı olan müslüman değildir.. müslüman bile olsa akıl sağlığında bir problem olmalı... sonuçta cehenneme de odun lazım... kimin ne zıkkımlandığı şahsen umrumda olmazdı... müslümanlara yapılan zulmü camilerin kapatılmasına sebep olarak gösterilebilecek tiyatrolar düzenliyordur nazist almanya... bu sayede kamuda nefret artışı sağlayacaklar... zaten aldıkları 3 tane götü boklu mülteci onu da atmak için yalan dolan.. geçiniz efenim...
  2 -2 ... makara muko
 5. 5.
  Şeriatçı habitatlarında bulunan deve sidiği ve şeyh dölü gibi bu şeriatçıların kullandığı keyif verici maddeleri bulamadığı için tepki gösteren bir şeriatçı domuz familyasından afganus faggotus tur.
  1 -1 ... fyodor paskevich
 6. 6.
  Başka ülke olsa belki deriz de almanya'da bunu almanya dışında kimse yapamaz. Tamamen algı operasyonu. Herifin tipe bak, oryantalist bir Müslüman karikatürü gibi. Siktirsinler.
  2 -1 ... garben matrub