bugün

almanlar iyice kafayı yemiş, kafayı üşütmüş.

Tayyibi öne sürerek anti-türkiye kaprislerini şimdi feysde kura sonrası "gelsinlerde koyalım şu tayyip türklerine" tarz yorumlarla belirtiyorlar.

Herhangibi alman spor sayfasına girin bakın. Almanca bilenler kolayca böyle yorumları görebilir. Ki zaten en çok beğenilen yorumlar bunlar.

Allah akıl fikir versin diyorum ve ekliyorum, biri şunlara beşiktaş'ın çarşı gurubunun belki de en büyük muhalif sivil toplum örgütü olduğunu söylesin allah aşkına.

Hâ şuda var: size ne ulan türkiye'nin hükümeti. Amk tayyibin dediği kadar var bu şerefsiz almanlar, yemin ediyorum.

Türkiye 2014 yerel seçimleri öncesi hdp piçleri için "kardeş partimiz" demeyen alman partisi kalmamıştı.

Yine 2015de Cumhurbaşkanlığı seçiminde en baştan almanya hükümet koalisyon partileri olmak üzere diğer muhalif partileri de selahattin demirtaş denen piçle haftalarca seçim ve propaganda çalışmaları yapmıştı. Bu maymun suratlı demirtaşla diğer hdpli hayvanlar ordusu özel misafir olarak alman meclisine misafir olmuşlardı.

Sonra tayyip bunlara hitaben "gurbetçiler bu partilere oy vermesin" deyince kıyameti kopardılar almanya'da. Neymiş türkiye almanya'nın siyasetine karışamazmıs. bababababababa. Lan sizin gibi nankör iki suratlı yavşak topluluğu görmedim ben.

Fanatik galatasaray'lı olarak bunlara 5 gol atmanız farz oldu beşiktaşım.
saçma. beşiktaş taraftarı deyince aklımıza çarşı gelmiyor mu ?

çarşı ki malum kişiyle davası olan bir oluşum. almanlar saçmalıyor.

not:fb