1. 1.
  efenim hakkında en fazla genelleme yapılan uluslardan biri de almanlardır. denen odur ki almanlar asla geç kalmazlar, hep erken kalkarlar, fazlasıyla sistematik düşünürler, dilleri kabadır ve ırkçı alman populasyonu cok fazladır.
  ben bunlara katılıyor muyum? dillerinin kaba olduğu haricinde hepsine katılıyorum, evet.lakin almanca şarkı dinlemenin* bir işkence olduğu konusunda hemfikirim.
  (bkz: vogonun şiir okuması)
  2 ... plug in baby
 2. 2.
  disiplin hastasıdırlar. *
  3 ... trinfr
 3. 3.
  çok kaba olduklarını söyler ünlü düşünür cem yılmaz.

  -hans tuzluğu uzatır mısın balım?
  -çok kabasın helga!
  -almanca söyledim ondandır.
  7 -1 ... janjan
 4. 4.
  çok kabadırlar çok sibel kekilli'ye adam neler yaptı ayıptır.
  13 -1 ... pulp fiction
 5. 5.
  eski nesillerin video kasetleriyle uyandığı*, her an 2 süper film birden çekebilecek kapasitede olan insanlardır.
  ... fth
 6. 6.
  patatestirler
  1 -1 ... muru3xi
 7. 7.
  biradırlar..
  (bkz: becks)
  1 ... trinfr
 8. 8.
  bratwurst diye sucuk sosis arası bişiyi cok severek kızarmış patatesle hiç bıkmadan her gün yiyebilen insanlar toplulugudur
  2 ... sephrenia
 9. 9.
  'alaman' diye tabir ettiğimiz ırk gayet gariptir. Evine misafir çağırır, misafiri için alışveriş yapar, yiyecek, içecek vs. misafirleri gelir, hoş sohbet muhabbet, fakat gelin görün ki misafir giderken eline bir fiş tutuşturulur: 'Ahanda ben senin için bu kadar masraf yaptım karşıla ulen yarısını', der gibi.hatta gibi değil, açık ve net bir şekilde der yani. Misafir de kuzu kuzu öder, pek koymaz, çünkü bu orada normal birşeydir.**
  2 -2 ... wunsch
 10. 10.
  daha fenası eve 7 civarı gelen yatılı misafirinin* önüne bayat ve kırık dökük kurabiyeler koyabilen almanların varlığıdır.bunlar asla birşey ısmarlamaz, nezaketen siz ısmarlamışsanız teşekkür bile etmezler, adeta rahatsız olurlar. ancak elbette hepsi böyle değildir, bir alman size bir kez güvendiyse her zaman güvenir, ve yapamayacağı işler için söz vermez.söz verdiyse de mutlaka yapar.
  4 ... plug in baby