1. 1.
  1930'larda NSDAP tarafından Versailles Barış Antlaşması'nı ihlal eden büyük bir silahlanma gayretiydi. Tekrar güç mücadelesi esnasında Nasyonal Sosyalist Parti, Almanya'nın kayıp ulusal gururunu toparlamaya söz verdi. Parti Versailles Antlaşmasının ve Weimar Cumhuriyeti'nin boyun eğmesinin bütün Almanlar için bir utanç olduğunu belirtti ve askeri yeniden silahlandırmayı teklif etti.

  Aufrüstung, büyük ölçüde gizli bir çalışmaydı. Adolf Hitler, 1933'te Cenevre Silahsızlanma Konferansı'ndan sonra Nazi tekrar silahlanma girişimini başlattığı gibi, Birleşik Krallık da tekrar silah politikasını başlattı.

  Sahip olan bazı büyük endüstriyel şirketler göreneksel ürünlerde uzmanlaşıncaya kadar onların üretim deseninde yenilik getiren fikirleri çeşitlendirmeye ve tanıştırmaya başladı. Tersaneler, örneğin, hava aracını tasarlayan ve inşa etmeye başlayan dalları yarattı. Böylece Alman tekrar silahlanması teknolojik geliştirmelerle özellikle havacılığın alanında ileri için bir fırsatı sağladı.

  1936-1939 yılları arasındaki ispanya iç Savaşı, tekrar silahlanma yılları esnasında Alman fabrikaları tarafından üretilen yeni silahların testi için ideal bir yer sağladı. Kondor Lejyonu tarafından General Francisco Franco'nun izniyle ispanyol topraklarında cumhuriyetçi hükûmete karşı Alman seferi kuvvetler test edildi.

  alman tekrar silahlanması

  Heinkel He 111, yasa dışı bir şekilde tasarlanan ve gizli Alman-tekrar silahlanma gayretinin bir parçası olarak 1930'larda üretilen, teknolojik olarak ileri olan hava araçlarından biriydi. evet.
  -1 ... nevilevile