bugün

helal olsun tek başına haşladı hergeleleri.
Türk polisi olsaa ohoooo..

https://m.youtube.com/watch?v=h0WDPj-Edg0
şimdi bu adam ortamlarda "hacı bizim hanıma elektro şok verdiler. bir daldım alman polislerin arasına allah yarattı demedim. kendimi kaybetmişim bir ona vuruyorum, bir ona vuruyorum. bir onu yere seriyorum, bir onu yere seriyorum. elimden alamadılar" diye anlatmaya kalksa, "siktir lan bizi mi yiyorsun" diyecekler.
olay frankfurt havaalani´nda gerceklesmistir.

alman polisinin aciklamasina göre; polisleri döven adam arap asilli ingiliz bir boksör oldugu söylenmekte.

kötü hava sartlarindan dolayi ucus yasagi gerceklesmis ve yaklasik 70000 yolcu havaalaninda mahsur kalmis. havaalani görevlileri ile tartismaya baslayan arap asilli ingiliz vatandasi sesini yükseltmis. bunun üzerine gelen polislerle tartismaya baslayan adam polislere girismis. daha sonra kendisi elektro sokla yere yikilmis ve tutuklanmis. sakinlestikten sonra polislerden özürdileyen adam evine gönderilmis.

bir baska kaynaga göre;
polis kontrolünden gecerken; car giyinmis olan kadinin pecesini acmasini isteyen görevli ile tartismaya baslayan kocasi daha sonra da polisle kavga etmeye baslamis.
milletin oooley çekmesi ayrı hoş olmuş.
Şu telefonu dik tutan ellerinizi sikeyim.
iki tarafta haksızdır. en başta alman polisi kadına elektro şok vererek haksızlık yapmıştır. sonrasında kocanın polisleri dövmesi haksızlıktır.
o polisler yaptığının cezasını mahkemede verecektir. ama can havliyle silahını çekip adamı vurabilirlerdi.
amk yıl oldu 2016 milletin kolundaki saatte 36 mp kamera var, nedense böyle hadiseler hep tornavidayla, kontrol kalemiyle falan çekiliyor. gözlerim çıktı yerinden.
Nazilerin torunlarına az bile yapmıştır.Kadını şok tabancası ile darp etmek nedir amınıza koyayım.
(bkz: a c a b)
adam judo biliyor kesinlikle.
(bkz: irlandalı 2)
Son Zaman'larda izlediğim en rahatlatıcı video, hep elinde silah olan kazanacak hali yok ya eline sağlık abimizin içimin yağları eridi.
Üstüne bir sigara içtim. Helal valla.