bugün

almanlardan daha çok türklerin tedavi görmek amacı ile gittikleri hastanedir.
Universal Grup'ta yaşanan sahiplik kavgası ve maddi sıkıntılar nedeniyle bir ay boyunca kapalı olacak hastane.
(bkz: sıraselviler caddesi)
hastalar bel fıtığı olmasın diye cüzdanlarını hafifleterek yüklerini azaltan, doktorlar ve personeli bel fıtığı olmasın diye maaş vermeyerek cüzdanlarını boş tutan düşünceli kurum.
vale hizmeti de veren hastane. otoparkında geçirdiğiniz ilk 1 saat için 8 tl alıyorlar ayrıca benim motoikletim var ben ne yapıcam diyenler için de sen bizdensin yakınlığı gösteriyorlar..
(bkz: elazığ alman hastanesi)
pahalı olmasına karşın istanbul un en iyi hastanelerinden biridir. annemi hayata döndüren yerdir.
(bkz: adana alman hastanesi)
sahibinin vatan hastanesininde sahibi olduğunu güvenlik görevlisinden öğrendim ve onun yalancısıyım.
bir kıçıkırık parmak pansumanına 150 kaat alan hastane.
hasta kabul kısmındaki hanımın doktora kaygılı bir ses tonuyla "2 kişi geldi geldi, almanca konuşuyorlardı içerde oturuyorlar şu anda" sözleriyle dumura uğratan hastane.o doktor özellikle beklenmiştir ve de.doktor sessiz sedasız birşeyler söyleyip çağırmıştır hastaları,onlar da yine güleryüzlerini muhafaza ederek form doldurma fasilitelerini yerine getirmişlerdir. adı üstünde alman hastanesi,her kapısının üstünde kocaman italik almanca birşeyler yazıyor fakat konuşabilen aramayacaksınız demekki.*
doktor hatası yüzünden ikinci kez ameliyat olmak zorunda kaldığım, pahalı ötesi hastane.

(bkz: deutsches krankenhaus)
siraselviler caddesi'nde taksim'den gidince solda kalan, gerek bahce duzeni, gerekse hastane duzeni bakimindan istanbul'da bulunan en harika hastanelerden birisi. bahcesi gercekten cok guzeldir, kucuktur ama yesildir. hasta odalari da konforludur ve cok temizdir. ama asiri pahali bir hastane. bir hastaliktan kurtulur sonra, "ben bu kadar parayi nasil verdim laaaan" diye diye baska bir hastaliga yakalinirsiniz. ama doktorlari da cok iyidir, hakkini yememek lazim.
güncel Önemli Başlıklar