bugün

gerçek Medya görmemişlerin hakaret sandığı başlık.

edit: merak ediyorum şu eksileyenler gerçektende bağış'ın erdoğan'ın köpeği olmadığına inanıyorlar mı.
Alman medyasi ayni islemi kendi bakanlarina baskanlarina da yapiyor. Adamlar tarafsiz medya. Bizimkiler gibi got yalayici degil.

Not: kaynaga gel amk. Daha ala provakator mu ariyorsunuz?
yalan haberdir. Sadece egemen bağış değil, tüm %50 tayyonun köpeğidir. Pis köpekler!
gerçekten çok ilginç bir orospu çocukluğudur. öyle böyle değil yani.

türkiye devleti bu kadar iyimser hakaretleri haketmemektedir zira.
bunlar vız gelir tırıs gider lan bize.
bu süreçte kimlerin kuyruk acısı olduğunu gösteren haber.
hahahahahahaaha çok güldügüm konudur...

işte medya sansür özgür düşünce diyoruz ya. onun azıcık bir zerresi bu gazetenin yapmış oldugu durumdur.

adamlar nasıl agır dille eleştiriyor neler diyorda sansür uygulanamıyor gelin görün işte. ama genede üzücü sevmesemde bakan benim bakanım yakışmamış capulcu felan dememişler gene onada şükretmek lazım.
gerçekse güldürendir. sonunda birileri gerçekleri yazmış hıamına. ayrıca türk devletine edilmiş bir hakaretmişmimmiş. ben mi seçtim lan o ne dediğini bilmeyen ergen tayfasını. en fazla seçmenlerini gerer, hangi hakaretleri yediği sikimde bile değil. kendisinin bile değildir tahminim, hakaret arsızı hepsi zira.
eğer adam olmazsan rezil ederler durumu. yanlış yada doğru ancak bizim basınımızda bir çok yabancı yetkiliye yeri geldi mi veriyor veriştiriyor tabi ki kendi yetkililerinin götün kılı olduğun dan alışık değil bu millet.
aramızdaki ali kemalleri ortaya çıkaran haberdir.

ulan almanlar senin bakanına küfrediyor, sen burda alkış tutuyorsun. Ne de olsa kılıçdaroğlu da "bizi dövdüüü" diye onlara şikayet etti türkiye'yi. Farklı bişey beklememek lazım. Yazıklar olsun.
taayip erdoğan'a dokunmak ibadet sayılırken, bahsi geçen gazetenin attığı başlık neden bu kadar anormal karşılanıyor anlamış değilim.
1. Basıb özgürlüğü.
2. Gerçek haber.
Gerçekten de egemen bağış erdoğanın tasmalı köpeği. göte göt demek suç mu?
asıl büyük oruspu çocukluğunu, 1 aydır bu ülkenin gençlerine kadınlarına çccuklara yapılıyor da bir şey demiyordunuz, alman basını gerçekleri yazınca mı zorunuza gitti.
Herkesin bildiği ama elin almanı söyleyince milletin zoruna gidendir. Ülkede biri söyleseydi ertesi gün silivri zindanına atarsı bazıları söyleyeni hadi görelim sizi sıkacak mı elin almanına yoksa herzamanki gibi "kınamak" la mı yetineceksiniz.
davutoglu ıcın ne benzetme yapacakları merak konusu olan haberdır.
(bkz: koyunların avrupa basınına saldırması)
memleketimde medya nasıl olur sorusunun cevabını "yaşa padişahım" olarak algılayan götoşların anlayamadığı gazetenin beyanına hakaret söylemi.
bak imancı kardeşim sana bir şey söyleyeyim;
bu almanya var ya, hah işte o topraklarda bir cumhurbaşkanı (bkz: christian wulff) yakın zaman önce daha bir yakınından/tanıdığından ucuz faizli kredi aldı diye istifa etmek zorunda kaldı.
daha eskilere gideyim, bir çoğunuz bilmez muhtemelen willy brandt* isimli bir başbakanları vardı, bir bakanı hakkında ıspatlanmamış ama ayyuka çıkmış "casusluk" dedikoduları ortalığı ayağa kaldırınca bu başbakan istifa etti.
az tarih okuyun amk'm, az okuyun.
not: varsa böyle siyasetçiler bu topraklarda ben hepsinin iti olayım. var mı bir sorun kendinize, en azından iktidar olarak sorun bakalım bu kadar pişkinlik, bu kadar kul hakkı nereye kadar gidecek!
bu konuda türk gazetelerinin eline su dökemez
içimizdeki alamanları tatmin etmiş hakarettir.
onlarada bunlarada beraber mutlu mesut günler dileriz.
egemen bağış zaten hain bir kürttür. bu kısmı bizi ilgilendirir. elin gavurunun umurunda olmaz.

ancak ne bulunduğu mevkiyle, ne işgal ettiği makamla alakası olmayan bir hafiflik ve üslup bozukluğu vardır ki işte buna, hele ki bu konumda olan bir insanın kifayetsizliğine çok pis giydirirler. orası ortadoğu diktatörlüğü olmadığından basının elini tutan da yok o yüzden verirler eline yollarlar.

ingiliz basınının kendi bakanları, başbakanları hatta kraliyet ailesi hakkında, alman basınının almanya'nın adeta ikinci kurucusu olan helmut kohl hakkında neler yazdıklarını bilmeyen ortadoğulu şebeklere bunlar "küresel komplo" gibi geliyor haliyle. alışmışlar burda basının bu yetersizlere soru sormak yerine cevaplarına soru uydurmasına tabi.

egemen bağış denen çapsızın kalibresi hakkında bir örnek verelim. bu tosun gezi olayları sırasında twitter'a abandı sonra spam derecesinde retweet yaptığı için hesabı ban yiyince "küresel oyunun boyutunu görüyorsunuz. hesabım kapatıldı" diye saçmaladı. kürtçü cemaatçi basın da bunu internet sitelerine taşıdı. sonra birileri durumu açıklayınca 1 saat içinde bütün sitelerden o dangalakça demeç kaldırıldı... bu adam ve şürekasının kalitesi, çapı, kalibresi budur. eğer alman basını taşak geçmişse az bile geçmiştir. eğer diyorum, çünkü;

haber7 "allah bir" dese itikadım sarsılır o derece güvenilir bir kaynaktır...
Ceddi orospu olanın nesli de orospuluk yapmış çok mudur?

Alman basınını bırakın...

Hükümeti tutarlı mıdır ?

2. Dünya savaşından sonra Çalışacak insanları kalmamışken ülkelerinde,
Onların ülkesine en ağır şartlarda çalışmaya gidip, Almanyayı Almanya yapan Türk insanın son 20 yıldır Yapılan sindirme çalışmalarını Bizzat tezgah altından Alman hükümeti Yürütmüyor mu?

Devleti ne kadar Tutarlı ki..?
Basını Dönek olmasın!
akp li olmadığım halde çirkin bulduğum,tasvip etmediğim durumdur. siyasetçiler eleştirilmeli (her ne kadar türkiyede

belli kesimin siyasetçileri için bu zor olsa da) ama hakaret, küfür ederek değil. alman gazetesinin yaptığı saygısızlıktır,

bu eleştiri falan değildir. bunu almanyada basın özgürlüğü var onların medyası yandaş değil diye savunanlar el s.

iyle gerdeğe girmesin bence.
söz konusu haberin paylaşımcısı olan kanal 7 internet sitesinde, mecvut haber altına yorum yapan bazı göt kıllarını tespit ettik ki hepsi pişti oldular.

1-) gelip benim ülkemi karıştırıyorsun. ileri gidiyorsun. ama şunu hesaba katmıyorsun. ülkende milyonlarca türk var... türkiye isterse onları meydana döker...

( Meydan'a dökülmenin bir protesto olduğunu anlıyorsun işine gelince.. Neredeyse 1 aydır sokaklarda olan insanları görmüyorsun ama ?.. )

2-) Benim anlamadığım orda o kadar gurbetçi vatandaşımız var, şunlara hadlerini bildirecek ve gözlerini korkutacak bir yürüyüş, protesto yapamıyorlar mı?

( 1 aydır bu insanlar ''had'' bildirmik için değil hak istemek için yürüyorlar.. Be amcık beyinli biz yürüdüğümüzde, ''vandal'' onlar yürüdüğünde protesto mu olacak.. )

gibi..

Bu sitede yorum yapan malum kitle, iktidar yandaşı ''göt kılları'' kavminden oluşmaktadır. Ülkelerinde yapılan ve yaklaşık 1 aydır süren eylemleri görmeyen, ama taaaa alamanyalardaki, gurbetçileri sokağa çıkmaya çağıran biz zihniyettir bu..
insanlar meydanlarda dövülüp, yerde sürüklenirken, gaz bombaları ile perişan edilirken penguen belgeseli izleyenleri rahatsız etmiş haberdir.
yabancı medyanında yalakalık yapmasını bekleyen gavatların başlığı. boşuna kızma olum onlar türk medyası gibi şerefsiz orospu çocuğu değil kafanı yorma.
Ülkedeki bazı orosbu çocuklarını da sevindirmiş olaydır. Nede olsa yıllarca aşağılanmaya alışık bünyeleri,
(bkz: bir haber kaynağı olarak haber7)