bugün

aslı ve kökü barbar akını olan bugün ki avrupa milletlerinde en müstesna barbarlıga almanlar layıktır, nazi dönemi yaptıkları ile insanlık tarihine geçmiş bu millet son olayda, başörtüsü taktıgı için kendisine terörist diyen bir alman ı dava etmiş, dava görüldügü esnada ırkçı pislik kadını 18 yerinden bıçaklamış, kocasını da 3 yerinden bıçaklamış, ırk çı pislik milleti salonda dograrken, alman polisi denen aşagılık mahluk, ırk çıyı her nasılsa tutturamayıp karısını korumak için bıçak yemiş olan kocayı vurmuştur, ben se tam tersini düşünüyorum, hertürlü ırk çı saldırının yaşandıgı barbar avrupa da, binaların içinde insanlarla yakıldıgı ve yakanın ceza görmedigi barbar avrupa da polis ırk çı hayvan ın işinin yarım kalmasını istememiş ve tamamlamıştır kendince, o polis ceza almayacaktır, ama o kadın 3 aylık hamile o kadın ölmüş, eşide ölümle pençeleşmektedir. 3 yaşındaki mustafa da bir anda hem öksüz hem yetim kalmış, aşaggılık alman polisi elçilige teslim etmek yerine çocugu yetimhaneye teslim etmiştir.

resmi politikası toplumunun bir kısmına düşmanlık olan alman başbakan ı merkel suçludur, toplumu böldügü için, toplumun içine kin ve nefret tohumları serdigi, ırkçı saldırılara geregi gibi ceza vermedigi içinde barbardır, katildir.
(bkz: 404 not found)
nazi adaletinin dış kabuğunun alınmış halidir.
Antisemitist her şeyi koruyan ama yahudi ve müslümani korumayan bir sistemdir, bir de türk nefreti var tabi.
güncel Önemli Başlıklar