1. ?.
  bonservis bedeli ödemeden 3 yıllığına anlaştığı kalecidir. bu sezon beşiktaşın kaleciye çok ihtiyacı olacağından mantıklı olan eylemdir.
  1 ... problem tunne
 2. ?.
  ospina elden kaçırıldıysa çok yazık olmuştur. Yine de mcgregor en formda dönemindedir. Hiç yoktan iyidir.
  ... sprewell
 3. 16777215.
  beşiktaş ın defansı kalmadığı için kalenin önünde 3-5 kaleci oynatacak anlaşılan.

  edit: (bkz: başa kalan başlık)

  beşiktaş'ın g. rangers'tan mc gregor adlı kaleciyi transfer etmesidir.
  -2 ... professeur
 4. 0.
  sivok-ersan-i.toraman forvet oynadığı için defansı yoktur gerçekten.
  ... quatele
 5. 1.
  mali kriterlerden dolayı 3. lige düşen g.rangers'tan mali kriterlerden dolayı avrupa'ya alınmayan beşiktaş'a geldiği için uyum sorunu yaşamayacak olduğundan başarılı transferdir.
  4 ... curvasud
 6. 2.
  o değil de mc gregor kimdir lan? kim la bu makgıregor?
  ... beyazkafa
 7. 3.
  geçen sene 13 maç kaçıran cenk'in yanında bir kalecimiz olmadığı gerçeğini unutanların eleştirdiği transferdir. heralde arkadaşlar cenk olmadığında kaleyi umut'un korumasını istiyordu 13 maç. he ayrıca sivok, ersan, toraman'ın yanı sıra atınç ve berat çetinkaya transferi var defansta. göbekte ki 2 kişilik yere 5 alternatifte gayet iyi gibi duruyor. ismail'in sakatlığından dolayı tanjunun yanına bir sol bek kiralanacak gibi. sağ bek zaten tamam sayılır. hayır şimdi bu kaleci almayı eleştirenler, kaleci alınmasa ve cenk çok kötü performans gösterse '' bu takıma niye kaleci alınmadı'' diyecek. samet aybaba zaten büyük ölçüde 6 en fazla 7 yabancı ile lige başlayacağız dedi. yani yabancı diye kaleci yedekte oturamaz mı? bonservis yok alacağı para normal bir futbolcu kadar, e sorun ne o zaman? ayrıca arkasında iyi bir kaleci olduğunu bilen cenk'i bile hırslandırır bu durum. yani arkasında umut beklerken mi daha gazlı oynar yoksa mc gregor mu siz düşünün.
  ... gercek tosun pasa