bugün

Bugün açıklanan rakamlarla ortaya çıkan gerçek evet ülkenin yüzde 17 nüfusuna sahip bir ilde ülkedeki tüm vakaların neredeyse yüzde 60’ının çıkmasının başka bir açıklaması olabilir mi? Olamaz evet ülke ortalamasına göre istanbul’da 1500 civarı vaka olmalıydı ama sonuç ortada.

Evet reis ne demişti; cehape pisliktir, cehape kıtlıktır, cehape hastalıktır, alın şimdi cehapenizi, imamoğlunuzu.

Not. istanbul bu illetten kurtulmak istiyorsa istanbul’a dini bütün ak partili bir Başkan lazım.
saçmalık tır dini bütün konya da ölenler var adapazarıda konya gibi muhafazakardır.
ayrıca getirenler bunu umreden yani hazreti peygamberi ziyaretten getirdi.
Corona gelişmiş kentlerde tabii ki daha çok yayılım gösteriyor. 20 milyon nüfusluk koca şehirde vaka olmayacak da nerede olacak. küçümsediğiniz kadar küçük bir ülke değiliz. bugün balkan ülkelerinin vaka sayısı 500 ü geçmedi bizden daha iyi mi tedbir alıyorlar. kırgızistan, tacikistan, türkmenistan hiç vaka yok neredeyse. ama süper güç amerika da 200 bini geçti vaka sayısı.

istanbul, ankara izmir in giriş çıkışları şahsi araçlar dahil şehirlerarası ulaşıma kapatılması lazım acilen.
istanbulu mu? italya, ispanya, amerika dururken istanbul mu? hmm biraz vizyon fakiri sanırım.
Çin’in wuhan kentinden başlatacağım bir virüsle istanbul’u cezanlandırayım ben ya zaten canım sıkılıyor.

imza: allah.
bu aktroll olayı nedir ne değildir bilmiyorum maaş ne alıyorsunuz? benim bir siyasi görüşüm yok fakat extra maaş her zaman iyidir:) alacağım maaş karşılığı sosyal medyada herkesin sinirlerini bozabilirim, hatta din ile devlet işlerini, isterseniz rakı sofrası ile din işlerini, yani din ile neyi birbirine karıştırmamı uygun görürseniz maaşım düzgün yattığı sürece yaparım. lan oğlum extra gelir lazım beni de görün.

örneğin; herhangi bir sosyal mecrada bir şahıs insanları eğlendirecek bir post paylaştı hemen altına şunu yazabilirim; allaha yönelin biraz günah günah bakın allah dünyayı sınıyor açın kuran okuyun, heyy siz hristiyanlar siz de gelin tevbe edin. nasıl iyi mi?
Aynen buldular cezalarını, zina bunlarda, faiz bunlarda, alkol bunlarda her türlü günah bunlarda; üstüne bir de cehape, double double durumu olmuş.
net söylüyorum senin bu söylediklerin caiz değil.

allah'ım sen konuyu biliyorsun, amin.
Istanbul u sehitler yatirlar koruyor yahu. Tabi canım.
Devam ediyor evet şimdi de evde hapis hayatı yaşıyorsunuz evet tabi istanbul’daki herkes bunu hak etmiyor ama kurunun yanında yaş da yanıyor.

Her şey beton Ekrem’in seçilmesiyle başladı, evet bu virüs belası bitince sırada susuzluk, deprem ve istanbul’a meteor düşme müsibetleri olabilir naçizane önerim; beton Ekrem’e oy verme gafletinde bulunan kişiler Eyüp sultan türbesine gidip o mübareğin huzurundan allahtan af dilesinler.
yozgat'ın günahı ne o zaman amk? hadi onu da geçtim burdur ne yamuk yapmış olabilir ki allah'a?
konya adapazarı bursa kayseri belediyileri kimde.