bugün

Bir doktorun yaptigi burun eninde sonunda çöküyor deforme oluyor tekrar tekrar revizyon oluyor en kaliteli doktor olsa bile sonucta insan eli ama allahin yarattigi burun oyle degil en azindan goruntusunu takinti yapsan da çökme düsme olmuyor en azindan allahin yarattigini biliyosun kusursuz.
Allahın yarattığı bir burunum işte " diyen burnumuz sarı saçlı Kamuran'ınki gibi fındık fındık olsun diye gidip o acıyı çekmemeliyiz.

Burun en karakteristik organ. Çengel olur hafif kemikli olur, mühim değil, kusur da güzeldir güzel bakınca.
Çok orantılı olan hiçbir şeyi sevmediğim gibi burnu da sevmiyorum.
Bazen kemerli bi burun bile daha çekici geliyor bana.
atta karın yiğitte burun diyen ataların bir bildiği varmış. Hokka ve minik burun sadece kızlara yakışıyor.
yapma burunlardan doğal ve güzel olanına hiç rastlamadım.
allah'ın yarattığında da çirkin çıkıyor tabii, ama allah en azından dürüst; "al bunu ne b.k yersen ye", diyor..
doktorlar öyle değil.. anladığım kadarıyla tek bir tip burun biliyorlar, "müşteri" geldiğinde yalandan ekranı açıp 15 dakika burun seçiyorlar, masada yine kendi bildiğini okuyor doktor, kalktığında zaten yüzün gözün mosmor, şiş; evlat olsan kendini eldivenle seveceğin bir vaziyettesin, doktor da esnaf adam "aaa, şişi inecek, ooo süper oldu" diye pışpışlayıp eve gönderiyor. sonra gelsin yeni müşteri..
doktorun yaptığı "allah"ınkine 10 basar dediğim versus. "allah"ınkiyle nefes alınmıyor doktorun yaptığı burun insana nefes ve hayat veriyor. para vermeden nefes bile alamıyorsun bu hayatta.
doktor yaratmıyor, olana şekil veriyor.
selam ve duva ile.
güncel Önemli Başlıklar