1. 22.
    Müslümansa tövbe etmesi gerekir. Rabbim ıslah etsin. Bir insan bir müslüman nasıl Allah'a küfreder? Bu da bir cahillik herhalde. Bir müslüman olarak bu tür durumları görünce üzülüyorum.
    1 ... orgazm kazim
  2. 21.
    inanmayabilirsin ama inananın kutsalına hakaret edemezsin.yanlış yapıyor insanlar.
    1 ... wolfpack
  3. 20.
    Burada ''karısını kızını gözlerinin önünde sikeceksin.'' ve ''boynunun vurulmasını haketmiş.'' diyenlerden daha tehlikeli ya da kötü bir dayı değildir. Adanalıdır, normal karşılar. Yoksa gerçekten yapacağından değil yani ışid artıkları sizi.
    ... ungoliant
  4. 19.
    Cayır cayır yanacak dayıdır. Swh
    ... ghostum
  5. 18.
    bir adanalı klasiği. türkiye'de bir ateistin yaşayacağı en güvenli yerdir. istediğiniz gibi her şeye sövebilirsiniz bu şehirde.
    ... khazar karai
  6. 17.
    adamı muhtemelen 2 saattir tetikliyorlar, uğraşıyorlar en son yetti awk diye açmış ağzını yummuş gözünü.
    ... ne alakasi var oglum
  7. 16.
    Malum şehirlidir. iğrenç amk bu şehirden birisini görünce kusmamak için olips yiyorum. Naneli.
    ... hilmijem
  8. 15.
    soytarının teki. birde bu soytarının yaptığı terbiyesizliği iyi bir şeymiş gibi gösterme çabası içinde olanlar var. eğer ki şeriatla yönetilen bir ülkede olsak bu soytarının boynu kopmuştu şimdiye ki hak etmiş gerçekten. bu dangalağın yaptığının savunulacak bir yanı yok.
    3 -2 ... alininki
  9. 14.
    spoiler

böylelerinin anasını karısını kızınıı gözlerinin önünde sikeceksin.

spoiler

ergen olduğu her halinden belli olan nur yüzlü bir adamda böyle diyor.
    vallahi seninde ondan farkın yok, ağzından cerahat akıyor.
    4 -2 ... nagam
  10. 13.
    buna birde kara mizah diyor yeni nesil dayı bari sen yapma be .
    -1 ... yazar cizer34