1. 1.
  Galeride görülebilecek kızdır. Sorsan muslumandir ama o kadar çıkarcı ve Yavsak birisidir ki sinirlendiğinde hiç düşünmeden Allah'a küfreder. AKP'lilerin güya çok bağlı oldukları din sevgilerinin bile yalan olduğunun göstergesidir. Sonradan ifşa etmemem için seks teklif etti. Normalde Allah'a soven birisini asla ifşa etmem ama hem AKP'li olup hem Allah'a kufretmesi mide bulandırıcı derecede pislik, ikiyüzlü, toplum zararlisi, ayak takımı, keko, terbiyesiz, sokak kızı birisi olduğunu gösteriyor. Fake hesap falan da değil kendisi, klasik bir kaşar. Adıni da eda başaran 21 yapmış korkudan.

  Ekleme: ben AKP'den çok burada kızın leş kisiliginden igreniyorum ama yine de en çıkarcı parti akp olduğu için ve kız AKP'li olduğu için burada AKP'nin geçmesinde sorun yok.
  1 -1 ... gazteci
 2. 2.
  AKP'lilerin nasıl yaratıklar olduğunun, kendilerini bile inkar eden varlıklar olduğunun kanıtlanması açısından her yere dağıtılması gereken gorsellerin sahibi olan kiz.
  ... gazteci
 3. 3.
  Maalesef kızın fake olmadigi olay. Akp bile çok önemli değil insanların kendi değerlerini bu kadar kolay cigneyebilmesi üzücü olan.
  1 -1 ... gazteci
 4. 4.
  31 Hatay plakası olduğu için hesabına 31 sayısını alan kızı 31 sayısından dolayı fake sanan cahil AKP'lileri ortaya çıkarmıştır.
  1 ... gazteci