1. 1.
    uzun zamandır dikkatimi çeken riyakâr tavırdır. tamam güzel kardeşim mustafa kemal'e küfür edilmesin ona ben de karşıyım da sen niye islama peygambere allah'a küfür ediyorsun? etmesen bile edenlere en ufak bir tepki göstermiyorsun. neden kendi değerlerine ve taptıklarına karşı yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasının değerlerine karşı yapıyorsun? bu ikiyüzlülük değil mi? yılan seni sokunca mı sesin çıkacak hep? bu samimiyetsizlik olmuyor mu?
    9 -7 ... bim kamyoncusu
  2. 2.
    Çünkü sözlüğün çoğu putperest.
    5 -3 ... haylaz sirin
  3. 3.
    çünkü bunlar çifte standartlı yaratıklar.
    6 ... seruven44
  4. 4.
    ya arkadaş sen ne diyorsun adam nick almış dine imana küfreden onaylanmış.

herkes birbirine saygı duymalı. bunu sağlayacak moderasyondur. uçur bakalım birbirinin inancına küfredeni taviz verme bak nasıl bitiyor.
    4 ... afrasiyap
  5. 5.
    allah'a küfür eden kimse olmamasından kaynaklanır.

eğer küfür eden varsa ve de şurada sızlanan yobazlar şikayet etmiyorlarsa, o da onların hamiyetsizliğidir.

olmayan şeyi varmış gibi iddia edip, üstünde tepinmek klasik yobaz taktiklerindendir.
    2 -10 ... rumeli71
  6. 6.
    kutuplaşmanın ne olduğunu öğreniyoruz işte.
    ... hangisozlesme
  7. 7.
    Ben onların (allah'a küfredenlerin)analarını avratlarını yedi geçmislerini sekiz geleceklerini sikeyim.
    Hadi şimdi gitsin beni polise,savcıya şikayet etsinler. Etmezseler bu sefer bacılarını sikeyim Amk kafirleri.
    6 -3 ... idrak yollari enfeksiyonu
  8. 8.
    Kim küfür ediyor, bulun ve getirin, halen eleştirmeyi küfür zannedenler var anlaşılan, allah ile ilgili her negatif söz ve eleştiri hakaret sayılıyor dincilere göre,

Dinler eleştirilmeyecek şeyler değillerdir.
    2 -5 ... tapmadiyentanri
  9. 9.
    her şeye gücü yeter diye savunduğunuz tanrınızı moderatörlerin koruması altında mı olsun istersiniz? bu tanrınızın aslında yardıma muhtaç ve aciz olduğunu göstermez mi?
    2 -2 ... eddie gluskin