bugün

şüphesiz allah'a karşı yapılan çok büyük bir saygısızlıktır. sen tut, yüce allah'ın özene bezene yarattığı varlığı domalt, bu da yetmezmiş gibi bir de sik! cehenneme kombine alıyorsun haberin yok!
Böyle gereksiz insanlara yol açar.
Yapılması gereken eylemdir.Zira allah biz onları şey yapalım diye yaratmıştır.evet.

görsel
buna yapabileceğimiz bir şey yok. sonuçta vajina içine alan bir organ ve penis de ona giriyor. bu gerçeği inkar etmek insanı şirke götürür.
bir de Allah'ın yarattığı kendine ait beyni sikmek vardır.sormayın daha boktan bir hadise.
Neslin devami.
hardcore olmazsa tam olarak yapılmış sayılmaz.
resmen allah'a isyandır. ne yapıyorsun lan allah yarattı lan onu!
bir başkaldırıdır, bu yarattığın olmamış demektir. dindarlar bölünerek çoğalsın, varlık olarak zorluk çekmezler zaten.
insanlıktan nasibini alamamış yaratıkların yaptığı ayıptır.
insafsızlıktır.
allah yarattı demeden yapılanı makbûldür.
Allah turşusunu kur diye mi yaratmış sikeceksin tabi. * saygılar.

edit:yeni aklıma geldi baban anneni Allah yarattı diyip sikmeseydi sen olur muydun? peki babanın babası, annenin babası?
istemsizce güldüm lan. Allah'a isyandır.
birsnapedegilsiniz den sonra sözlüğü kapattım.
Cinsel birleşmenin kadını aşağılayan bir şey olduğunu dusunmenin tezahürü. Aynı kafa, annesinin de bir zaman spermlenmis olduğundan kötü bir şey yaşamış olduğuna inaniyordur.
kefere beyanıdır, iyi yanışlar.
büyük günahtır. müslüman olan adamın yapmaması gerekir. özellikle yobazlar yapmazsa soylarının kurumasıyla muhakkak ki büyük sevap kazanacaklardır.
allah affetsin gülerken günaha girdiğimi düşündüm.

(bkz: az bilinen efsane duyarlar)
müslüman değilse sikilir, zira müslüman müslümanı sikmez.
seni bile sikerim.
tanım : oldukça normal bir olaydır.
büyük günahtır. allah yarattı onu lan, yazık değil mi?
Ben aşık olduğum kadınla cinsel ilişkiye girmek istemem çünkü onu pisletmeye kıyamam.
O bir sey mi bazı ırklar allahın insanın yükünü hafifletsin diye yarattığı hayvani sikiyor.
Basit bir eylem gibi görmekten vazgeçin. Tanri'nin bize verdiği en zevkli şeylerden biri. Hele bir de içinde aşk varsa...