bugün

ataistler diyor ki her şey at sikinden dolayı o zaman soruyorum at siki neyden dolayı;sizce bu kadar tesadüf olabilir mi?
nefes alıp vermemiz bile yeterli, bunun için başka ispat aramaya gerek yoktur.
bi siktir git dedirten dinci zırvalarından biridir.
(bkz: dna) demek kafi.
saf enerjinin tanımını yapmak yeterli.
inanmayanların bile tanrı'yı dillerine dolamış olmaları.
bir cümleyi bırak bir kitap yazsam getirsek gene nafile inanmak ya da inanmamak kişinin elinde.
(bkz: kuranı kerim)
onu düşünebiliyor olmamızı pekiştirecek kocaman kocaman ip uçları bırakması. sanırım yeterlidir. eğer yetmiyorsa ipin devamı için;

(bkz: kuran)
buraya yazılamayacak olandır. aslında böyle birşey yoktur, tek cümle değil bir kitap bile bazılarına bunu ispatlayamadı
deney olmadan ispat olmaz ikinci bir ispat yolu da tam olarak sipat sayılmasa bile başka çıkar yol bulunmamasıdır ki artık o da var.
olacak iş değildir. eğer bunu ateiste karşı yapacaksanız hiç olacak iş değildir. destan mestan yazarsanız belki agnostik yapabilirsiniz ateist kişisini. madem böyle bir derdiniz var, o zaman şu bitmek tükenmek bilmeyen klişeleri kullanmayın artık. '' bu da mı tesadüf '' , '' görmediğin duygulara inanıp tanrıyı görmediğin için inanmıyorsan, kendinle çelişiyorsun. '' tanrının kendiyle çeliştiğini anlamasaydım belki ben de kendimle çelişmeyecektim kardeşim. *
Hücredir.
Edit : ateistler eksilemeye devam.
endoplazmik retikulum.
'insanlar maymundan geliyorsa maymunlar neden insan olmuyor?'
bunu diyen 1.000.000 cu yaratılışçıya bmw x5 veriliyor ve ismini tarihe yazılıyormuş.
cevap için:
-ulen sen mağaradan geliyosun diye mağara da homo erectuse dönüşüyo mu dingil?
alternatif cevap için:
-la geri zekalı senden başka kimse zaten insan maymundan geliyor demiyor, önce evrim ne diyor nasıl gelişiyor bir araştır, g.tünüzden çizgisel evrim uydurmayın.
bütün her şeyin rüya olduğuna inanmaktansa bir yaratıcıya geri döneceğimiz daha mantıklı.
hepinizi kandırmışlar, din yok allah yalan.
http://vimeo.com/12904878
(bkz: üzerinde allah yazan portakal)

http://galeri.uludagsozlu...azan-portakal_58107_m.jpg
(bkz: allah ın yarattığı at sikine konan kelebek)
(bkz: kelamullah)
yani
(bkz: allahın kelamı)
yani
(bkz: kur an-ı kerim)