bugün

islamiyet'in geçiş çevrelerce kabulunun önünde duran vaattir. sen ki islam inancına göre yücelerin yücesisin, tomurcuk kadar göğüs nedir allasen? dönemin estetik anlayışı, tomurcuk göğüsü bir adım öteye taşıyor da bizlerin mi haberi yok?
allah isteseydi hepinize kate upton verirdi dinsiz kafir ibneler.

demek ki buyuk goguste degilmis olay.
tatmin etmeyen vaat.

budizm 90b vaat ediyor.

bilemedim...
(bkz: nah sana baklava)
75b ya da 90 c olayi değil asıl mesele. Abi koskoca allah niye kadın vaadediyor oğlum? Bu çok sacma ya amk.
Kadinlarada nuri mi var acaba.
Şu allah niye kadınlara kürek kadar penis, boksör kası vs vaat etmemiş de hep meme bakire huri vaat etmiş bir allahın kulu düşünmez mi?
göğsünden bitki falan tomurcuklanmış diyo olmasın yaa, diğer türlü sıkıntı..
gül memeler hesabı!?
Ne denli çılgın bir zevksiz olduğunu gösterir. Doksandan aşağısı hemcinslerimi kesmezken pamuklu atlet giyen fahişeye kim baksın.
Teşbihte hata olmaz. Hem sonra Yapılacak Oranlama öncelikle misalin kendisiyle kıyas edilir. Tomurcuk/dal gibi. Verilen misallerdeki boyutlarla benzetilen gerçekleri kıyas ederken bu dikkate alınır. Ayrıca Tomurcuklanmış ifadesi diri (dik) ve taze manalarını da içerir. Yoksa bu ifadeden sadece ebatlama anlamı da çıkmaz. Aklı fikri olmayan memikto ergenleri de bunu tomurcuk kadar ufak zanneder.
allahın küçük memelilerden hoşlandığını gösterir.
Göğüs değil meme, sadece cinsel obje değil memeli canlıların yavrularını beslemesi için vardır.
diyanet işleri'ne göre göğüs olan edip yüksel'e göre uyumlu eş olan kelimeye sahip, aklı mantığı olanın yanlış çeviri olduğunu farkedeceği güya ayettir.
iri göğüs seven müminleri kederlere boğmuştur.
birincisi allah neyi nasıl anlatacağını neyi vaat edeceğini kendi yarattığı kullarına soracak değil.

ikincisi bok gibi arapçanız var. hatta yok. küçücük beyninizle bir şeyler açıklamaya çalışıyosunuz. hatta kendiniz de boksunuz ki böyle bi söylemde bulunuyorsunuz. evet başlık sahibini tanımıyorum ama belli ki o da bok.

Ayrıca 15. Entry olayı bitirmiş zaten.
Demek ki o da meme seviyor.

Simdi biraz da olsa ayni dili konusmaya basladik kendisiyle.
(#34824377).
allah yok din yalan.