bugün

şeriatla idare edilen halka ve ilkel bir yönetime sahip olduğumuz için linçle sonuçlanabilecek hadise. (bkz: kral çıplak)
göt ister.
linç edilebilir.
ingilizce yazıyorsa sorun olmaz. türkiye'de ingilizce bilen pek yok malum.
ingilizce olursa sıkıntı yoktur. ülkemde fuck me pumps yazılı tshirtle gezen 30+ amcalar, teyzeler var. anlasalar onları sikerlerdi heralde.
görsel
Çok gereksiz bir davranıştır. Daha iyi şeyler ifade edilebilir tişörtle.
provokatif bir eylemdir. bunun yerine kişinin inanmadığını belirten bir yazı olması daha uygun olur.
edit: http://www.nedirnedemek.c...nedir-provokatif-ne-demek
ben tepki vermem bakar geçerim sadece.
inananlara hakaret etmedikten ve nefret suçu işlemedikten sonra, bir de başkalarını Allah'a inananlara karşı suça ve Allah'a inanan kişileri Allah'a imandan zorla vazgeçirmeye çalışmadıktan/teşvik etmedikten sonra sakıncalı olmayan durumdur.

tolere edilebilir. zira Allah'a iman, kişinin kendi sorunudur.
"Read Quran, Charge your iman" tişörtünden daha iticidir.
Bunlar basit davranışlar. Amaç nedir mesela?
S.kerler kamilllll s.kerler.
görsel
londra da çok yaygın görebilirsiniz.
Allah yoktur diye yazılıp beni dövün olarak okunulur.
Çince yazan bir t-shörtle kendi kasabanızda rahatça dolaşabilirsiniz, ama bir metropolde dolaşması risklidir, gelelim mantığına, hadi sen inanmıyorsun tamam anladım başkalarına neden yayma gereği duyuyorsun hani öyle bir din varda yayınca sevaba mı giriyorsun, kazancın nedir?
bile bile ölüme gitmektir sonuçta bir şeyin varlığına inanmak kadar inanmakta da insani duygudur veya kendi içinde gerçektir ama bunu karşı tarafın nasıl anlayacağı ve tahammülü önemlidir. bazı bölgelerde bunu yapmak gel benim kafamı uçur sen kurtul ben de kurtulayım demek gibi bir şeydir. uzak durulması lazım yani öyle her yerde her şey yapılmaz.
3. adım atıldığında kafanızın yerde yuvarlandığını göreceğiniz eylem.
güncel Önemli Başlıklar