bugün

bu mükemmel ve kusursuz düzenin tesadüfen oluştuğunu düşünen kişilerdir.

--spoiler--
onların gözleri kör
kulakları sağırdır
--spoiler--

edit: gönderme, yargılama yaptığımı düşünen arkadaşlar; iyice okuyun.
Aptal lardır.
ahirette pişman olacak kişilerdir.

(bkz: lucifer bekler beyler)
aklım da yok demeğe getirenlerdir.
(bkz: ateist)
Insanin ben herşeyi çözdüm, bir yaratıcının var olmasına ihtiyacim yok, ibadet etmek istemiyorum, sorumluluk istemiyorum çığlığını içten gelişini duyamayıp bunu dışa vuruş şekilleridir. Kibirdir. Inanan 1-0 başlarken, inanmayan da 1-0 başlar bu kavgaya. Inanan o cevreye geldiği için, inanmayan da o cevrede olduğu icin bildigini sandığı için. Kaçıncı yüzyılda olursak olalım, hz adem'den bu yana bir gercek vardir. Gerçeği bir gün gözlerimizle göreceğiz. O zamana kadar isteyen istediğine inanmakta serbesttir.
(bkz: haydi bir milyon olalım)
(bkz: taş olursun taş) * * *
(bkz: materyalist)
ben olmadığını savunanlardanım. Zamanında yani geçmişte inanıyordum ama bir an düşündüm ve eğer bizi yaratan biri var ise bize vermiş olduğu en büyük inanç duyu organlarımızla algıladığımız şeylere inanmamız gerektiğidir bu sebeple eğer inandığınız birşey var ise ve onu hissedemiyorsanız boşa kendinizi kandırmayın aslında o yoktur.
Hiç düşünmeyenlerdir. Allah vardır ve O her yerde bizimledir .
ibadete kötü gözle bakanlarıda anlamıyorum . ibadet huzurdur , dünya dertlerinden bir süre ayrılıp Allah'a yönelmedir.
Bide çağdaş olmak için dinden uzaklaşmak lazım diye düşünenler var . neymiş efendim 'amrikalılar uzaya çıktı biz hala camilerde' . O zaman sen çık uzaya bizde senin için dua edelim ! Amerikalılar uzaya tüm millet mi çıktı? astronotlar çıktı geri kalanlar arkalarından Tanrılarına dua etti sen çık o zaman biz de senin arkandan dua edelim?