bugün

inanca saygı gösterenin fikrine saygı gösteririm. Ama gidip orospu çocukluğu yaparak işi dalgaya vuran olursa da ağzına sıçarım elbette. Orospu çocukluğunun manası yok şimdi.
yahu sen bir insanın hayatı boyunca inandığı şeye kalkıp "yok" dersen, elbet tepki gösterir.

adam da sana akılsız der, nasıl ispatlayacaksın?
Genelde hakaret ederler. Kutsalıma dokunma, inanmıyosan içinde yaşa gibi.

E kardeşim, sen içinde mi yaşıyosun? Her sabah bu kulakların zarı ağrıyor, senin ezan sesinden. Cuma günü cami önünden geçemiyoruz, ramazanda ağız kokundan midemiz bulanıyor.

Biz diyor muyuz, git içinde yaşa diye.
müslüman denince aklına yobaz, cahil kalmış kesim ya da araplar gelen biri için dalga konusu olabilir ancak dindar bi insan olarak cevabım; (bkz: e iyi madem)
bu ifade tek başına bir anlam ifade etmiyor, ben de allah vardır derim ve sonuca gidemeyiz. bu konuda önermeni temellendirecek argümanların neler ? diye cümleler içeren bir tepkidir.
görsel
Savaşa girmiş gibi saldırır.
inandığı kitabı okumamış ama şiddetle savunan müsli tepkisi. Saldırır,böğürür dikkate almayın.
ya ben müslümanım, inanıyorum yani. ama şu başlığın altına allah kahhar ismiyle kahretsin yazmak nedir yav? sana ne arkadaş sana ne yani adam yok diyorsa desin sen kendi işine bak. sizin gibi salaklar olmasa kimse müslümanların ne kadar barbar olduğuyla ilgili cümleler kurmayacak.
Yeni ateist olmuş ergen lütfen.
antropoloji okuduğum halde çözemedim mantıkla yaklaşınca şöyle bir deyiş çıkıyor yaratıcı var ama bizi sınıyor gibi neler yapabiliriz diye son noktamızı merak ediyor ona yaklaşmamızı istiyor ama nasıl çözümlenmedi.
Çok az kaldınız bir bitin bitin artık yüzyıllardır müslüman mahallesinde karides satma peşindesiniz. Gidin Hristiyanlar ile yaşayın diyeceğim onların da dini ve tanrı inancı var saygısızlık olur.
Ne üdüğü belirsiz zındıklar Allah kahhar ismi azamî ile kahretsin hepinizi.
bir tane şuanda olmayan yeni bir bitki tohumu üret ve yetiştir senin yolunda gideceğim.Evrenden hiç bahsetmiyorum. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az
Bizim tepkimiz ne ki.
Öbür dünyada tepkinin anasını göreceksin kardeş bekle...!!!
görsel
Dsdcx'in de dediği gibi böyle düşünen insanlar var: "Allah yoksa ben bir şey kaybetmem, ama varsa sen çok şey kaybedersin. Tağam mı?" Ben Allah olsam ilk bunu atarım cehennneme, adama bak neme lazım, garanti olsun diye inanmış görünüp ibadet ediyo.

Edit: Dsdcx'in böyle düşündüğü anlaşılmasın diye düzeltme yaptım.
allahın a sını büyük yazıyorlar lakin cenabet cenabet namaz kılıyorlar. pis yobazlar.
moron beyinlerinde beliren öfke dışa yansır hemen. allah yok din yalan işte amk, neyine sinirleniyorsun? sanki sen allah var değince biri sinirleniyor mu? yok.

işte bunlar hep teslimiyettin insanda bıraktığı duygusallık. aklı hedef alan biri karşıtına karşı duygusal tepki vermez.

bu tıpkı armut yer misin demek gibi bir şey.
sabah gözündeki çapağı almadan, akşam uyumadan önce sözlük ve diğer form sitelerinde inanmadığı bir dine, aslında nötr olması gereken biri çıkıp sürekli hakaret edip kendine takıntı yapmışsa bu hastalıktır,

bu bildiğin gerizekalılıktır ve tedavi edilmelidir,

yazık yani böyle yaşanmaz, nasıl bir ruhsal rahatsızlıkları varsa islama, müslümana ve onun değerlerine hakaret etmeden rahatlayamıyorlar,

eroin gibi olmuş bu zındıklar için hakaret mevzusu artık,

istiyor ki ben hakaret edeyim karşımdaki yumuşacık davransın,

oysaki kendinin fikrine bir müdahale et veya eleştir, küfürler hakaretler veya ciyaklamalar havada uçuşur.
Ateistlerin "Ben Müslümanım" dediğimizde verdiği tepkiyi ve toplum Müslümanlarına uyguladığı negatif ayrımcılığı kıyaslayacak olursak yanında bir hiç kalan tepki.
(haşa ve kella ) allah yok demekle yok mu oluyor.
devekuşu kafayı kuma gömünce görünmediğini zannedermiş.
allah'a inanmamak ölmeye,ahiret'e gitmeye mani değil
cennet'e gitmeye mani.
benim sözlükteki ateistlere tepkim sadece acımak.
iman etmeden ölürlerse nereye gideceklerini bildiğim için
orada görüşeceğiz
bu yazdıklarınız ve yazdıklarımız önümüze konacak
bakalım o zaman bu kadar cesur olabilecekmisiniz.
(bkz: ayetler var ayetler) %90 bu şekilde.
görsel
cehenemde yanacaksın, allah yoksa kuranı kerimi açıkla diyolar. şaşıp kalııyoruz.
allah'ın var olup olmadığını sonunda anlayacağız yigenim, sıkıntı yok yani.

Eğer varsa da sen onun tarafından tehdit edildin, o tehditte bahsi geçen sana uygulandığı zaman ağlamıycaksın

diyorum ben.kızıyo ateist. varmış yokmuş,sen kendine göre yaşa ben kendime göre yaşayayım, niye dayatma yapıyorsun.

yoksa aaa yokmuş karanlık oldu deriz,varsa da sen beş babalara gelirsin. yani... durum bu.
güncel Önemli Başlıklar