bugün

durduk yere buga girdim demin. sebebi nedir diye düşünüyordum. demek ki sebebi buymuş.
Dindarların var ettiği tanrıyı.
ya şu dağlar, şu bulutlar işte ya! aha şu ağaç! ya görmüyor musun şu mavi gökyüzünü?

vay amk. ben müslüman oluyorum hemen.
kitap göndermiş len mq dışında tanrının varlığını kanıtlayan bi şey söylesenize, mümkünse kitabından örnekler olmasın.
(bkz: Ateizmi nasıl da çökerttim)
pilot kaleme sor, anlatsın neyi inkar ettiklerini denebilecek yazar merakı.
Ateist tanrı tanımaz demek zaten.

Allah yok demiyor, tanımıyorum amk diyor.
onların hepsi akıl ruh hastaları olduğu için bişey kabullenmezler.
inanmama ile inkar etmek bir değildir.
insan inanmadığı bir şeyi nasıl inkar edebilir?
ilk önce ateizm nedir diye kendinize sorun.
Bu ülkenin dincileri ile ateistlerine bakıp genel hükümler vermeyiniz ve kavramların evrensel tanımlarını değerlendirip öğrenip konuşun-tartışın.
Allah yok diyen insana bir şey anlatmayın.
Allah neden yok diye sorun o tırmalasın dursun.
Siz kafa patlatmayın.
Bir teorinin yok olduğunu ispat etmek için önce o teorinin olması gerek kardeş. schrödinger'in kedisi'ni okumakla ya da araştırmakla başlayın bence. Menzil uzun...
Sen çok yanlış gelmissin bence.
"Valla ya daha önce neden aklımıza gelmedi ki hemen bırakalım inkarı" aydınlanmasını yaşatır

Not : ve evet valla.
Ferdi Tayfur'u.
olmayan birseyden bahsetmenin mumkun olmadigini gosterir. elma yok demek icin önce elma diye bir varligin varligini kabul etmis olmak gerekir.
kesinlikle ateist falan değilim, epey dindarım, ama önerme yanlış.
ateistler inanmak zorunda değilse neden teistler inanmak zorunda?
inkar etmiyorlar. var olduğuna inanmıyorlar. sizin konseptinize göre yorumlarınız ateistleri haksız ya da haklı çıkaracak argümanlar değil.
Olmayan birşeyin olmadığını da inkar edebilirler, evet.
Ateistlerin olmayan beynini yakacak soru. Evet.
dunyanin en gerizekali sorulari arasinda ilk 100 e girer bu soru.

Sadece var olan seylerin reddedildigini saniyorsan, reddedilen seylerin reddedildigi icin olmadigini saniyorsan hayatta basarilar diliyorum.

Ayrica ateist tanriyi reddeder, Allah onlarca tanridan sadece bir tanesi. El-ilah.
elhamdülillah müslümanım ve siz böyle sorular ile allah yok din yalan gibi arkadaşların ekmeğine ballı kaymak sürdükçe onların yazdıklarını eksi oylamak gelmiyor içimden.
konuşmasını biliyorsan konuş alim desinler, konuşmasını bilmiyorsan sus adam desinler.
zeus yoksa müslümanlar neyi inkar ediyorsa onu inkar ediyor.
aklı yok fikri var dedikleri bu olsa gerek. evet.
Ateistlik varsa müslümanlar neyi kabul ediyor.
tek dinin müslümanlık olmadığını ve dinin bir genel kavram olduğunu bilmeyen cahil sorusu. ateistler din kavramını ve içeriğini reddederler. inkar etmek de kelime anlamı olarak var olan bir durumun yok gösterilmesi gibi bir şey olduğundan başlık komple yanlış. demem o ki, ateistler bir şeyi inkar etmiyor, inkar etmeleri için var oluşunun kanıtlanması gerekir. not: ateist değilim, agnostiğim ve herhangi bir tanrının var olup olmaması zerre kadar umrumda değil. ben akıllı uslu bir çocuk olmama rağmen tanrı bana şirinleri göstermezse onu o zaman düşünürüm. zaten ben iyi bir insan olduktan sonra var olduğu iddia edilen tanrı beni yine de "cennet"e almıyorsa ya da sırf ismen ona tapmadığım için "kötü" insanları topladığı yere gönderiyorsa o kendi egoistliğidir. cehennemde ayaklanma bile çıkar.