bugün

(bkz: kafir)
yok demekle yok olacak bir güç değildir aksine gazaplanacak bir güçtür .

ayıca o güç evreni bir yumurtaya sokabilecek bir güçtür üstelik bunuda (burası çok önemli) yumurtayı büyütmeden evrenide küçültmeden yapar sadece -ol- diyerek .gücü sınırsızdır.yokdan var eden güctür.

o güce biz allah diyor ve inanıyoruz .
Eğer bunu söyleyen kişi kendini geliştirmiş, düşünmeyi bilen ise müslüman'ın hiç şansı yoktur. Eğer safın biriyse itin götüne sokabilirsiniz.

(bkz: al ilah)
(bkz: islamın arapların modern putperestliği olması)

vardır diyen gelsin benimle konuşsun...
Ya varsa?
+ allah yoktur.
- Ya varsa
- e o kadar kitap yazdık.
beyin bedava.
(bkz: müdür bu buna konuş)
senin tanrın annen ve baban.yani seni bu dünyaya getirenler, seni yaratanlar. ama o anne babayı yaratanlar da var. bu soy ağacı tek bir noktaya götürecektir seni. Nasıl annen babandan çok fazla bir mucize beklemiyorsan, tanrıdan da beklememelisin. Minnettar olmalısın tıpkı anne ve babana olduğun gibi o kadar.
-allah yok!
+god bless you...
(bkz: let me tell you something)
haklısın kardaş..
- allah
+ (c.c) .
(bkz: naber)
Biliyorum.
(bkz: bsg)
herkesin inancı kendine, saygı duyarım.
senin gibi bir armut var ama allah yok ha? sen varsan bişekilde herşey vardırlan. denmelidir bence.
(bkz: allah var diye mesnetsiz sallamak)
(bkz: allah ın duygularla ispatlanma çabası)
(bkz: allah in yokluguna ispat isteyen tilkiler)
(bkz: vardan da yoktan da öte bir var vardır)
var diyen, yok diyenin kişiliğine saldırır,
eleştirir, küfür eder... hatta onu öldürür.
x kişisi: allah yoktur

y kişisi: siktir lan şerefsiz

z kişisi: y'ye katılıyorum ama kısmen, allah yoktur diyebilirsin ama başına bence koyarak

x kişisi: bilemiyorum artık...

y kişisi: olm yavşak lan bu cehennemde kazıga oturtsunlarda görür o zaman

z kişisi: belki de o yüzden yoktur diyor

x kişisi: eşedüüüenlaaa.....
http://galeri.uludagsozlu...lere-söylenecekler-95729/
Ne kadar cok olsada kargaların sürüsü Hepsinede yeter şahinlerden birisi.

Şeyh Nazım El-Kıbrisi
varlık bir ihtimaldir... dünyada şimdiye kadar 100 milyara yakın insan gelip geçmiştir. ilk insanın zamanında benim var olma ihtimalim demek ki 8000 yıl sonrası ile kıyaslandığında. 1/1000000000000 dı. aynı şekilde şu çağda yaşayan herkes için de öyleydi. bu çooook küçük bir ihtimal olmasına rağmen gerçekleşmişse eğer evren de bu kadar olağanüstü güç (rüzgarlar, okyanuslar, yağmurlar, depremler,volkanlar gibi gördüğümüz ve bi de göremediklerimiz?) arasında ALLAH diye tanımladığımız güç ve kudretin olma ihtimali ne kadar küçük olursa olsun ALLAH vardır.ne kadar küçük bi ihtimal olsa bile bizim varolma ihtimalimiz kadar küçük olamaz.
allah yoksa ikimizde eşitiz ama varsa sen ayvayı yedin.
güncel Önemli Başlıklar