bugün

allah ve şeytan arasındaki husumetin sona ermesi durumudur.

sahi allah ve şeytan neden küsler?
yaradanın anarşist şeytanla barış imzalamasıdır.

dinde küslük olmaz, bence barışsınlar.
yaratılış olarak ne kadar üstün olduğunu bilmeyen yazar zırvası.

şeytanın allah ile barışmış olması demek, senin gibilerin allah'a itaatte kusursuz davranman demek. çünkü en büyük şeytan sen ve senin gibiler.
dargınlığın son bulması durumudur. yeter la!
gerçekleşmesi an meselesidir.
Zor hatta ve hatta imkansiz olan durumdur.
(bkz: Chp akp koalisyonu)
birbirlerine denk olmadiklarindan olmayacak durumdur. zira birisi yaratandir. digeri ise yaratilan. yaratilan isyani birakirsa yaratan gereken merhameti gosterecektir.
merhamet gösterebileceğini sanmıyorum. vietnamda bok çukuruna atılmış rambo gibi hissetmek....
ak parti iktidarında olmuştur. Kavga ettikleri dönemi söylememe gerek yok herhalde.
2.fırsatı nerde yazıyor.
adalet bakanlığının 4 yıl önce başlattığı '' ara buluculuk sistem'' sayesinde gerçekleşmiştir. akape hökümetini tebrik ediyor baş ağrılarının devamını diliyoruz.. sigara yasağından sonra en başarılı hizmetlerinden biri budur.
bayramlarda gerekleşen hadise.
Cebo araya girsin işte.
hz. Musa tur dağına giderken şeytan karşısına çıktı ve dedi ki nolur rabbine dua etsen beni affetse. hz. Musa Allah'a dua etti. tövbe kapısı açık Allah hz. Adem'in mezarına secde etmesini buyurdu. hz. Musa sevindi, şeytana söyledi. şeytan da diri iken secde etmedim ölü iken mi edeceğim dedi ve şeytanlığa devam etti.
Böyle bir şey olamyacak. Allah gaybi bilir böyle bir şey olacak olsaydı biz yaşamazdık.
Çarpılmaya ramak kala. Loading ...
Rahat bir nefes alırdık..
Bunun için hem şeytanla hem allahla tanışık olan biri gerekli.

Putin gibi bir adam yani. Ara bulucu filan.

Şeytan reise ben sordum. Elini öperim benim için sorun yok dedi.

Büyüklüğe düşen affetmektir. Affeder elbette hak.
bütün dindarlar işsiz kalır lan.
çokta zikimizdeydi.
Amcamın oğluyla halamın oğlunu da iblis ya da zebani kadrosuna alsak. inan görseniz hemen başla dersiniz.
görsel
Barışmışlar mı?
yeni expansion ile beklenen gelişme.
güncel Önemli Başlıklar