bugün

evrimcilerin , şimdi yaratılışçılar düşünsün diye öne attığı arguman.
çamurlar ölmüş insanlardan oluştukları içindir.
allah yoksa nasıl çamurdan insan yaratılıyor?
çok ilginç bir soru. hani ilk insanın oluşması için bir maddesel neden gerektiği için çamurun kullanılmış olması var ve artık bir erkek ile bir kadının çiftleşmesi, ardından zigot olayları falandan sonra oluşan bir bebeğin, yavrunun dünyaya gelmesi var. çamura gerek yok ki amına koyim, ne çamuru ya?
Kaburgadan kadın olsun istiyoruz ama dolma oluyor.

(bkz: Kaburga dolması)
(bkz: evrim varsa şimdiki maymunlar neden insan olmuyor)
argüman sahibine, kendi mantığıyla yaklaşmak uygun düşer. " teknoloji gelişti oğlum, sen hangi devirde yaşıyorsun!" anti tezi kendisini ikna edecektir.
şimdi ki maymunlar neden insan olmuyor sorusuna verilebilecek alternatif cevaplardan biridir.
"hah öhm öhm hah öhhhhömmm hah... olmuyor maalesef... güzel espriydi ama gülemedim be adamım" diye cevap verilesi, bir ateist değil bir denyo önermesi. *
Madem öyle evreni aciklayanlarin neden arg fosillerinden insan bitmediginide aciklamalari gerekir.

Aahh arkadasim gerizekalisin.
(bkz: çamur at izi kalsın)
dusuncenin sictigi nokta.
"madem kar denen bir sey var simdi niye gunes acti" ile ayni mantik(!)
biz çamurdan geldiysek şimdiki çamurlar nereye gidiyor diye bir sorunla daha karşı karşıyayız.
tamamen çamurun niteliğindendir efendim. (bkz: nerede o eski çamurlar)
madem evrim var niye hala devam etmiyor diye saçma bir soru yöneltene saçma bir soruyla karşılık vermek en güzeli midir bilmiyorum ama yaratıcı buldum.
+ abi allah varsa şimdiki çamurlar neden insan olmuyor?

- beynine sokayım senin.

+ neyi.

- sen hala konuşuyor musun?
karşı argümandır, her iki argümanında mantığı yoktur. yenilerini geliştirme zamanı gelmiştir.

--spoiler--
evrim hala devam ediyorsa, şimdiki halalar neden taşşaklanıp amca olmuyor
--spoiler--

denebilir.
'eşek değiller ya bi yerden sonra nasıl üreyeceklerini öğrenirler' diye düşünmüş olabilir.

bu da bi fikir tabi.
yanlış sorudur.

neden olmasın, bal gibi oluyor hatta bu sözlüğe girip böyle dangalakça başlıklar bile açabiliyor.
beynin varsa neden hâlâ böyle başlıklar açıyosun sorusunu akıllara getiren soru.
allah ın işine insanların hiç bir zaman akıl erdiremediklerini kanıtlayan sorudur.
'şimdiki maymunlar neden insan olup da doğru dürüst başlık açmıyorlar' sorusunun da yanıtıdır.
akla başka soruları getirir :
peki neden sen gidip maymunlarla konuşmayı denemiyorsun ?
(bkz: hadi ateistler bunu da açıklayın)
(bkz: eski toprak)
güncel Önemli Başlıklar