bugün

bir soru.
çünkü allah'a inananlara göre allah öyle istiyor.
değil mi?
Şu soruyu soran insanda en ufak bir zeka kırıntısına bile rastlayamazsınız, boşuna tartışıp kendinizi yormayın.

T: Gerizekalı sorusu.
Her şeye kılıf uydurduğunuz için..

Ama şimdi o onun sınavı goy goyyuuuu..

Lan ne sınavı ne cenneti 3 yaşında çocuk ne yapacak senin cennetinde hurileri..

Ama oo 33. Yaşında cennette olacak goy goyuuu...

Bok olacak öldü çocuk öldü seni kandırıyorlar..

En etkili uyuşturucu dindir net...

Aban eksiye hadi canımm.
Her gün it gibi yatıp en az 6 bira içen aileden kalan 2 kira ile siki taşagına denk ateis bir arkadaşımın sorusu "çocuklar açlıktan ölürken allah nerde"

Birader dedim gel senle biz bu cocuklara yardım edelim her gün 75 lira köşey koyup ay sonu yardım derneklerine verelim 24 senden 51 benden

Bi siktir dedi ben hergün 24 lirayı nerden bulayım

6 bira içeceğine 3 bira iç 3 bira 24 lira yapar varmısın

Cevap
Birader ben bunu içmeden duramıyorum

Yani çocukları öldüren zevklerimiz aç gözlülügümüz sadece dünya çapında 1 günlük çöpe atılan gıda Afrika nüfusunun tamamını 3 gün doğuruyor.
Ben müslüman değilim ama ateistler hakikaten salak.

Geri zekalı herif! çocuklar ölüyorsa gözü doymayanlar yüzünden ölüyor allah ın ne suçu var.
türlü türlü milyon tane beyin yakan soruya gidebilecek soru.

allah varsa demiyorum varlığına inanıyorum ama bazı soruların cevabını bulamıyorum.

çocuklar neden ölüyor? insanlar neden en çaresiz şekilde allaha dua ederken bazen anaların çocukları ölüyor? 6 yaşında 21 yaşındaki insanlar toprağa ne kadar yakışıyor? allah neden kötülere çile, keder vermek yerine iyileri böyle sınıyor? kanser hastaları ya da başka hastalara bakıyorsunuz acı çekerek gün be gün ölen insanlar var. ne tür bir kötülüğün karşılığı bu diyorsunuz bazen. insanlar mutlu olsun, acı çekmesin istiyorum. hayvanlar da acı çekmesin istiyorum. sevdiklerimiz yanımızda olsun istiyorum. bunun nesi kötü ? olmuyor. hak etmeyen insanlar büyük bedeller öderken kötüler gününü gün ediyor. hayat neden bu kadar acımasız?
güncel Önemli Başlıklar