1. 1.
    Eğer metafizik bir güç olan tanrı her şeye kadir ise benim bu minicik eylemime de gücü yetecektir. Eğer allah varsa, sözde kulları müdahale etmeksizin, yüce gücünü kullanarak bu entryi silsin mesela. Moderasyon falan silerse sayılmaz. Sözlük komple kapanırsa ancak inanırım.

Yazdım.
    Demek ki yok.
    Dağılabiliriz arkadaşlar konu kilit.
    5 -16 ... namazinda niyazinda ayten
  2. 2.
    Yapma etme, şu hakaret ve dinle alay etmeyi bırak başına bir bela gelmesinden de mi korkmuyorsun.
    9 -4 ... haylaz sirin
  3. 3.
    allah'in kiyamet gunune kadar dunya'ya manuel olarak karismayacagini bilmeyen yazar beyani.

illa tanrinin bir hareketini mi gormek istiyorsun? o zaman onunla iletisime girmeye calis, ona dua et.

ve onun basit bir maddesel olgudan cok daha fazlasi olarak gormeyi de unutma. dua ettiginde iyi ve dogru biriysen, onun yolundaysan, eline maddesel birsey gecmeyecek, cok daha fazlasi gececek. aksi durum yani tanrinin zit pirt maddesel olarak bizi etkilemesi zaten dunyada bulunma amacimiza aykiri olurdu.
    6 -3 ... arxaggelou
  4. 4.
    Yazıyorum sanmış.
    3 ... frekans
  5. 5.
    entry yazmıyorsun ki entry s.çıyorsun vesselam.
    5 ... kazangap
  6. 6.
    Eğer allah varsa bu entry i Yazmayi bana nasip etsin.

Bakın işte varmış...

Bu mu lan ispattan anladığınız?
    Hay senin o olmayan beynini..
    6 ... sosyalist patron
  7. 7.
    Bence var. ibret olsun diye seni bana okutuyor mesela. Ben ibret aldım.
    5 ... ngark
  8. 8.
    Allah affeder. Affetmese şu an taş yapardı bu hatunu.
    1 ... templier
  9. 9.
    Klasik ergen tripleri. Almayın şunları kardeşim ya.
    1 -1 ... benkimimlan
  10. 10.
    Dostum mikail sana gökten yıldırım saldırısıyla saldırırsa ne yapacaksın?

Kafama bir soru takıldı bu arada. Mikail yıldırım saldırısıyla skill atarsa ölen kişiyi azrail mi mikail mi öldürmüş olur?

Edit: Hemen bir ilahyatçı arkadaşımız mesajla cevaplamış. Bu öldürme işleminde mikail yıldırımı yüklüyor azrail de mikailin işi bitince hemen devreye girip ruhu alıyormuş. Eğer Azrail yıldırımın atıldığı anda mesai yaparsa akımın etkisine girebiliyormuş.
    3 -2 ... spartali