1. 1.
  turkleri dusuk irk olarak gordugunden. araplar ustin irk oldugu icin onlara en son peygamber gelmis. maalesef araplar kendileriyle (mezhep) ve tum dunyayla (cihad) savas icinde. anneannelerimizin dedigi bir soz vardir araplar en pis millettir diye. bak peygamber bile bunlari adam edememis.
  5 -13 ... dspacey89
 2. 2.
  arz-talep meselesidir.
  9 ... texthelper
 3. 3.
  Çünkü türkler hiçbir zaman azmamış ve tanrıya ortak koşmamıştır. Hiçbir zaman da putlara tapmamıştır ayrıca kadınlara çok önem vermiştir.
  2 ... thegigi
 4. 4.
  Arz talep meselesi

  Peygamberler bozuk toplumlara gönderilmiştir Allah'ın geri zekalısı Sami ırkı da dünyanın en bozuk ırkı olduğu için bütün peygamberler onlara gönderilmiştir

  Demek ki Türk halkları o dönem bozulmuş toplum olarak görülmüyordu ama sağolsun Sami ırkının götünü yalayan tipler sayesinde bizde artık bozuk toplumlar arasında yer alıyoruz.
  4 ... kama tarkan kagan
 5. 5.
  türklük tarih kitaplarından çok daha oncelerde de vardı yollanmadığı hakkında net bi bilginin olmadığını düşünmüyorum ama azgın ve sapkın milletlere yollandığı aşikardır ve türk tarihinde bi sapıklığa rastlamadım henüz.
  ... like a prince
 6. 6.
  (bkz: oğuz kağan peygamber miydi)
  ... existenz
 7. 7.
  muhtemelen anlamayacakları için hatta bakınız şu an da bile bir şeyi anladıkları yok zaten..
  -1 ... maniacdepressive
 8. 8.
  peygamberlik ortadoğu ya özgü bir gelenektir. dikkat ederseniz tüm peygamberler de ortadoğudan ve arap yarımadasından çıkmıştır.
  -2 ... gonlu bol arif
 9. 9.
  sapıklık yapmadıklarından.
  ... teflon
 10. 10.
  Gönderildi ama kimse ona inanmadı, öldürüldü.
  Ve Allah onu korumadı.
  Herkes Muhammad gibi torpilli değil tabi.
  -1 ... imamhatipte namaz kilan ateist