1. ?.
  abazandır..

  çok orjinal oldu..

  abazandır belki.ama asıl konu sevgi muhtaçlığıdır burada. itilip,kakılmanın, toplumdan uzaklaştırılmanın, insanlar tarafından çiğnenip,bir diş artığıymış gibi tükürülmenin sonucudur belki de..

  belki sarhoş bir babanın içki parası için, belki cebini doldurmak isteyen sokak çeteleri için, belki abisinin kumar borcu için, belki gerçekten de hastası için dilenir bu çocuklar.

  ve hiç bir zaman göremedikleri ama işittikleri sevgi göstergesi öpücüğü merak etmişlerdir, öpmenin bazı yörelerinde günah sayıldığı ülkede..

  belki onu sevecek bir kadın ya da adam olmayacağının bilincinde olarak istemiştir..

  bilemeyiz..

  bazen abazan diye kestirip atmak gerekir. çünkü bazılarımıza bunu düşünmek ve bunun sorumlularından biri olduğunu idrak etmek ağır geliyor.. belki gerçekten abazandır..

  bilemeyiz..
  1 -1 ... out of the utero
 2. ?.
  eğer istediği öpücük verilirse, azıtıp daha fazlasını da dilenebilir.*
  1 ... psycho freak
 3. ?.
  karnı değil, kalbi aç olan dilencidir. abazan da olabilir tabi. ancak her iki durumda da psikolojik sorunları var demektir.*
  1 ... lynx lynx
 4. ?.
  - zabıtalarca yakalanan dilencinin üzerinden 16 tane ruj izi çıktı. ayrıca gösterdiği evde yapılan araştırmada gizli bir bölmede bulunan kasada üzerinde ruj izleri bulunan 342 tane gömlek ile 56 tane kırmızı don bulundu.
  1 ... pipittin
 5. ?.
  o gün için çok fazla $arap parası toplamı$ ve hepsini tüketmeyi ba$armı$ dilencidir.
  3 ... 3742372836
 6. ?.
  (bkz: soruyu bilene öpücük diyen sapık hoca)
  1 ... ziba dudu
 7. 1.
  günümüzdeki dilenci tiplemelerini aklıma getirdiğimde belki de ömür boyu hiç kimse tarafından öpülmeyen bir güruhu göreceğim hayal alemimde. böyle bir şey ancak hayal olur zaten. birazcık da cem uzanımsı bir vaade benzedi. ''artık dilenciler makbuz yerine öpücük verecek'' bu da cem uzan gibi sözde(!) asil bir insan söylemi gibi durmuyor sanki. ama herşeye rağmen o dilenciler en kötü bir felicia fox kadar işlevsel olmalı. yoksa bu pazarda tutunamaz aç kalır, hezeyana uğrar, pert olur.
  3 ... rdkmks