bugün

az sayıdadır. mesela atatürk de bu özellik var gibi duruyor.

edit: eksileme güzel gidiyor. rekor istiyorum. hehe
(bkz: haşa)
ahirette göte girecek başlıklar.
allah* konseptini anlayamamış kişinin bulmaya çalıştığı insanlar.
(bkz: allah cafer)
--spoiler--
De ki: ‘O Allah birdir / Allah Sameddir (herşey O’na muhtaçtır, O hiçbir şeye ihtiyacı olmayandır) / O doğurmamıştır ve doğrulmamıştır / Ve hiçbir şey O’nun dengi değildir.’’
--spoiler--
şakirtlerin çoğunluğu da böyle düşünüyor. onların adayı. ben de destekliyorum.

(bkz: fettullah gülen)
dövülür ki bu.
yok öyle biri.
insan olarak yaratıldıkları için yaratan olamayacak, aklını yitirmiş ya da hiç bir zaman akıl sahibi olamamış birilerinin allah olarak görüp taptığı insanlardır.
biri size allah olması muhtemel insanlardan bahsettiğinde ona gülün çünkü akılsızdır.
dinle aram bayağı soğuk olmasına rağmen bana bile " ulan yuh, hayvan! " dedirten durumdur.
ayrıca: "yaratıcıya inanmıyorsan hiç değilse inananlara saygılı ol öküz " diye tepki verdiğim durumdur.
recep tayyip erdoğan. bence en muhtemel kişi kendisidir.
Allah olması muhtemel değil de amip olması muhtemel bir insan var(mış), nasıl bir gen nasıl bir dna verdiyse yüce rabbim amiplikle insanlığı aynı potada eritip göndermiş dünyaya bunu* .
insanların allah tabusunun arkasına nasıl da saklandığı gösteren insanlardır. yok haşa yok bilmem ne.
13.dedem rahmetli çok iyi adamdı. allahını bilmem de peygamber gibi adam derlerdi.

bi adamın elinden çalı kuşu yemek yer mi arkadaş? ekmek yiyordu kuş resmen dedemin cebine girip.

bir gözü hiç görmezdi bir gözü ise %15 oranında görürdü. kimseyi kırmaz incitmezdi ama aşık veysel misali pek bişey göremeden gitti.
bence allah gibi değildi zira dedem de merhamet duygusu fazlasıyla gelişmişti.
inananlar için hakaret sayılabilecek, kaldırılması gereken başlık. (bkz: küfür)
(bkz: lionel messi)
açacağın bașlığı sikeyim.
(bkz: eva green)
(bkz: antonio vivaldi)
(bkz: sergiu celibidache)
Ah şu düşük düzey zeka belirtili ateist yazarlar yok mu... insanların dini ile dalga geçmeyi komiklik sananlar.:.
(bkz: fatih terim)
prof. dr. özgür barış akan. süper üstü biri.
(bkz: morgan freeman)
rte de olabilir. oy veren kesimi tapıyor çünkü.
hz. isa.
güncel Önemli Başlıklar