bugün

Türkiye'de kürtcülüğün ne boyutta artığını gösteren sözdür.Sosyal medyada bu sözü paylaşan cok vardr.
Şu cümleyi bir türk söyleseydi, hemen ırkçı, faşist, kafatasçı ilan edilirdi. Kürt söyledim mi demokratik hak oluyor..

Bunların övünecek nesi var ki bu kadar şişiniyorlar, çözemedim.. Demek ki milliyetçilik her milletin içinde bir içgüdü olarak varmış. Milliyetçiliği hiçbir ideoloji yok edemez..

Bunların milliyetçiliği türk düşmanlığı üzerine kurulu ama.. Ben bir türk olarak türklüğümü seviyorum, bununla istediğim gibi de övünürüm. Diğer türklerin de bunu yapması lazım. Kürtler dahi övünüyorlar, biz niye övünmeyelim ki?? Ne mutlu türk'üm diyene cümlesini bile "ırkçılık" sayan geri zekalı türkler var.. Siz burada ırkçılık edebiyatı keserken, bunlar aşırı bir ulusal dayanışma içerisindeler..

Türklerde, kürtlerin sahip olduğu milliyetçiliğin zerresi yok.. insaniyetçilik, hümanizm, politik doğruculuk, ümmetçilik zırvalarıyla ulusal bilincimizi kaybedeceğiz.. Türklerin acilen ulusal dayanışmaya sahip olması şart. Ulusal dayanışmanın olmadığı milletler, sıradan bir topluluk olma yolunda ilerler.. Türkler de sıradan topluluk olma yolunda ilerliyorlar.. Bilge kağan cidden çok haklıymış.. Türkler başlarına bela gelmedikçe, bir türlü uyanamıyorlar.
Halaydaki kadınların göğüslerinin ekipçe harika bir senkron tutturmaları sonrasında katıldığım söylem.

Bravo hanımlar müthüş başarı!
güncel Önemli Başlıklar