1. 1.
  madem "kadının şunu yapması günah, şöyle demesi yasak" aklıma takılan sorunsaldır. kadınların sözlükte yazması da günah mıdır?
  3 -2 ... doctor doom
 2. 2.
  tanrının bizdeki eksiklikleri farkedip, onları destek olarak göndermesidir.
  -2 ... metabolic
 3. 3.
  Allah erkeği niye yarattı ? sorusu kadar saçma bir sorudur.
  ... egolu
 4. 4.
  Erkeklerin yalnızlığını gidermek için elbette.
  1 -2 ... yam yam fuat
 5. 5.
  Allah insanı niye yarattıysa o yüzden.
  ... ayri sigaralar ayni acilar
 6. 6.
  şu daha enteresan. niye kadınların beyindeki konuşmakla ilgili bölümü erkeklerinkinden %50 daha büyük yarattı.
  ... tuzak815
 7. 7.
  Erkeklerde olmayan mantığı, erkeklerde olmayan iradeyi, erkeklerde olmayan karakteri erkeklerin taşıyamayacağını bildiği için yaratmıştır.
  2 -2 ... kraliyetcaycisi
 8. 8.
  brigitte bardot'un dünyayı kesıp kavurmaya başladığı filmdir:

  ve tanrı kadını yarattı 1956

  "... ve Tanrı Kadını Yarattı", sadece dünyevi zevkler için yaşayan genç ve çekici Juliette'in öyküsünü konu alır. Müthiş güzelliğiyle erkekleri kendine hayran bırakan kimsesiz Juliette, tüm zamanını yaşadığı kasabada çıplak ayak dolaşarak, aşk şarkıları dinleyip dans ederek geçirir. Kasabanın zenginlerinden Mösyö Carradine'in kendisine tutkuyla bağlı olmasına rağmen gözü yalnızca genç Antoine'ı görmektedir. Ancak şartlar yüzünden, Antoine'ın küçük ve çekingen kardeşi Michel'in evlenme teklifini kabul edecektir. Juliette, kocasına sadık kalmaya çalışsa da çevresindeki erkeklerin ona karşı tutkusu acaba bu genç ve çekici kadını hangi olaylara sürükleyecektir
  2 -1 ... monk of monkmountain
 9. 9.
  Kadınlar fitnedir

  hadîs-i şerîf.
  5 -7 ... tenete
 10. 10.
  Yıl 2018 hala genelleme yaparak ayırıyorsunuz.erkek daha zeki,erkek daha güçlü,erkek duygusuz.insanları cinsiyetlere göre değerlendiren ve genelleyen herkes gerizekalıdır.makine mühendisi bir kadınım şimdi ben hiçbir işe yaramıyor muyum? Roket tasarlıyorum,kod yazabiliyorum,normal bir lise öğretmeninden daha üst düzey matematiğim var.şimdi biz sırf kadınız diye işe yaramıyor muyuz a be amsalaklar.
  1 -2 ... sweet pyschopath