bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ota boka mecaz diyen, tanrısına gizemli, anlaşılmaz bir imaj oluşturmaya çalışan müslümanların çok sık söylediği palavra.

  "Göktekinin sizi yere geçirivermeyeceğinden emin mi oldunuz? (O zaman) bir de bakarsınız yeryüzü şiddetle çalkalanıyor." Mülk 16

  "Yahut göktekinin, üzerinize taş yağdıran rüzgâr göndermeyeceğinden mi emin oldunuz? O zaman, uyarım nasılmış bileceksiniz!" Mülk 17

  Hani ulan sizin allah gökte değildi? Düpedüz gökte olduğundan bahsedilmiş işte amk. boşuna çırpınmayın. Allahınız 7 katlı tepsi gibi düz bir yer üzerine kurulu 7 katlı göğün üzerindeki tahtta oturan bir adamdan başka bir şey değil. sizin kitabınızdaki tanrı tasviri de en az diğer dinlerdeki kadar ilkel.
  6 -5 ... radikal kemalist
 2. 1.
  Allah zamandan ve mekandan münezzehtir.
  1 -3 ... kazangap
 3. 2.
  allah her yerde ise, muhammed onunla görüşmek için neden kanatlı at ile göğe yükseldi, neden ''hesap sorma günü'' insanlar bir yerde toplanıyor, yoksa toplanılan yer allah ın ofis önü mü. oturma organı sıkışan dinci dini eğip bükmeye başlıyor, bırakın artık dinin kimseye bir katkısı yok, tabi politikacı değil iseniz.
  2 -5 ... tapmadiyentanri