bugün

En güzel dua. Her gece kafamı yastığa koymadan evvel okurum. Rahatlarım, şükür ve tevekkül edip huzurla uyurum...
Her beğeni bir amin.

Hatta çocuklara ve nesli tükenmekte olan hayvanlara da versin. Amen.
Hristiyanlık yapmayınız.
bizimle dalga geçmeyiniz.
essy'nin yatağının sağ duvara dayalı olduğunu anlamamızı sağlayan dua. kendisi her sabah solundan ve ciddi bir erkek nefretiyle uyanıyor.
kadınlar zaten erkeklerden daha uzun yaşıyor, içlerindeki her şeyi paylaşabildikleri için.
Kadınlar da erkeklere verirse anlaşma sağlanabilecek durumdur. Bu devirde platonik anlaşma kalmadı.
bir feminik duası.
Lan zaten fazla yasiyorsunuz ortalik dul yasli kadindan geçilmiyor hala tatava yapiyorsunuz kezolar.
Böyle bir durumda insan nesli hızla tükenecektir ve bunun sebebi üreme değil kıskanç kadınlar arasındaki hasetlikten birbirini öldürenler olacaktır ve zayıf halkalar bir bir yok olup kaliteli gen sahibi kadınlar kalacak ve sayıları az kalan erkeklerle birleşip insan ırkı güzelleşecektir güzel hikaye.
bazı bıkmış hemcinslerimizin derinden bir aminnnn çekecekleri temennidir. onlar da kadın dırdırından bıktık biran önce göçüp gidelim gayrı diye şey ediyorlar. win win durumu var gibi. amazon gibi yaşarsınız artık at sırtında lililili diye bağıra bağıra *
bunun için duaya gerek yok ayrıca. bir erkek bulunca ömrünü direk beyninden yiyorsunuz.
sonra sizin triplerinizi kim çekecek hayvanlar mı?
siz mesaj kutularınız dolu olmadan yaşayamazsınız.
amen'mi desem bilemedim.
dur gız ! zaten bir kelebek kadar ömrümüz var.
Allah'a gerek yok kadınlar zaten alıyor.
Ay buna asla amin diyemem ben.
Bu tür duyguların şifası aşktır. Aşık olun. Dünyada yeterince nefret, öfke ve kötü düşünceler var. Güzellikler yaratmak için aşka ihtiyacımız var.
yüce darwin evde kalmış kezbanları ölmüşlerine kavuştursun

dünyayı boşuna işgal ediyorlar.
Kadınlar erkeklerin ömürlerini alsa kendi ömürleri uzayacak zaten. Fazlaca amen.

(bkz: kadın cinayetleri)
Erkek dusmani feminist duasi.
koca: hanım allah benim acımı sana göstermesin.
karısı: beyy o nasıl söz. allah etmeye, allah eymeye!

karısı: hasta olsam yatsam, 2 güne evi b.k götürür.
koca: haklısın karıcığım sen hasta olacağına ben olim, ben öleceğime sen öl!
AKlıma her dua etmek geldiğinde ilk ettiğim duadır. Kadına huzur verir. Allahım sen huzurumuzu bozmayıp duamızı kabul et.
zaten öyle yapıyo aq.
Adam karısını o kadar çok seviyor ki, her akşam yatarken onun için şöyle dua edıyor; "Allah'ım… Onun başı ağırmasın, benimki ağırsın… Onun bir yeri kırılmasın, benimki kırılsın… O üzülmesin, ben üzüleyim…" Son olarakta da şöyle diyordu; "Allah'ım… Onu dul bırakma, beni dul bırak…
Başlık gibi başlıktır. Mümin kardeşlerim inşallah inşallah.
Aslında kadının ömrümden alıp erkeklere vermeli ki hayatın ne kadar zor, acımasız ve derin felsefi bir anlamının olduğunu anlasınlar. Bu kısacık ömürlerinde erkeklerin empati kurmaları zor.
Her dini bütün insanın gece uyumadan evvel veya ibadet sonrası avuçlarını semaya açarak gönülden ettiği yüce Rabbimden dilediği duadır.
Allahım konuyu biliyorsun, amin.

Haydi hanımlar, dua zinciri oluşturuyoruz. Bu geceden itibaren dualarımızı ediyoruz, ritüel haline getiriyoruz.
Dua zincirine katılacak olacaklar favlasın lütfen. Ona göre dua dağıtılacaktır.