1. 1.
    önceki hayatının karması doğrultusunda tamamen senin seçimine göre bedenlendin. yani bu senin kararındı. Bunun daha mantıklı bir açıklaması yok mesela. Tek bir şans veren diğer dinler bunun mantıklı açıklamasını yapamazlar.
    1 -8 ... blast 7
  2. 2.
    inançsızlığın seviyesini düşüren soru. bunu soranı allah neden yaratmıştır benim de sorum bu.
    1 ... aspirine
  3. 3.
    Belkide şükret diye yaratmıştır.
    ibret al da haline şükret diye.
    4 -5 ... muphem biri
  4. 4.
    Kısır döngü.
    —Engellilerin sınavı, sağlıklıların şükür sebebi.—

Bundan başka bir şey diyeni ne gördüm ne de duydum. Elindekilerin kıymetini bilmek icin çevrende senden daha zayıf birilerinin olmasını bekliyorsan kusura bakma da ikiyüzlüsündür. Bunun şükür ile alakası yok.
    2 -4 ... odysseus
  5. 5.
    bir sağlıklı insan kaç kromozom eder, kaç pigment lazım sorusunu soralım diye değil herhalde.
    ... beyin var kullanmak istersen
  6. 6.
    allah insanları neden yarattı ? allah kusursuz ise yarattıklarını neden sınar ?.......

cevaplar basit allah yok beyler.
    1 -3 ... stallion
  7. 7.
    Bir diğeri allah youtuberleri neden yarattı :(
    3 ... nadyaileivan
  8. 8.
    insanlar sonradan da engelli hale gelebiliyor. Dünya hali.
    1 ... nothingmust
  9. 9.
    Bırakın lagalugayı. Sağlıksız beslenme gdo her şeyin içinde katkı maddesi tüket tüket kus sonra tekrar tüket. Fabrikalar santraller gezegenin havasını siksin. Her taraf radyasyon elektronik aletlerle yat kalk. Bunların hiçbirine karşı çıkma. Sığır gibi yaşa sağlığından ol. Sonra neden engelli çocuk doğdu. Neden kalp ritmi bozuk. He tanrı yaptı bunu amına koyayım. Bi de buna karşı savunma yapmaya çalışanlar var ki tam rezillik. Insanlar ne çekiyorsa bilinçsizlikten çekiyor. Bırakın saçmalamayı.

Edit: bu arada eksiği olanları şükür hatırlatıcısı olarak gören ve onların o halde olma sebebini allah zanneden sözde mümin arkadaşların da amına koyayım. Inandığın şey allah degil haberin olsun. Bi sıfatlarını öğren önce.
    1 ... yok herif
  10. 10.
    Herkesin bir kusuru vardır değil mi bu da o işte.
    1 ... sutlu zenci