1. 1.
    üst komşum zafer. Orospu çocuğu sahte alkol içip her gece kapımın önüne seriliyor. Bazen yanlışlıkla benim kapıyı açmaya çalışıyor. Ben böyle faydasız kımıl zararlısı bir yaratık görmedim. Ne insanlığa ne kendine ne bir nesneye faydası var. Bir gün bunu kaldırıp çöp konteynırına atıcam leş gibi kokuyor yıkanmıyor da ibne.
    9 -2 ... ornitorenkkk
  2. 2.
    Malum kişi.
    4 -1 ... 56789
  3. 3.
    Malum kişi diye voldemorttan mı bahsediyolar acaba. Arkaşlar oysa eğer o öldü ölünün arkasından konuşmayın.
    26 -4 ... alyssum
  4. 4.
    Yazacağım çok tip insan var ama Allah yarattıysa bir bildiği vardır diyip geçiyorum, okuduğum bir kitaptaki sözü hatırlayıp
    "Hiçkimseyi küçümseme alaycı bakma gün gelir küçümsediğin insana tebeden bakmayı bırak başını kaldırınca bile göremezsin"

Ancak ateistleri niye yarattı Allah diyorum bazen yaradılış sebebimiz ilk olarak kulluk etmek ise kendine(Allaha) kulluk etmeyenleri Allah neden yarattı. insanlığa fayda için mi, ibret için mi, bizlerin imtihanı için mi, sabır sınırımızı ölçmek için mi, çalışan iş gücü olsun diye mi, bilemem yarattıysa vardır bir bildiği. Ancak hiçbir bebek ateist doğmadı diyorum bazen her bebep yaradılış ve ilk olarak yaratıcısı tarafından donatılmış iyi fıtrat üzere doğar sonradan iradesi, ailesi, çevresel faktöreleri vb. ile oluşan karakteri ile bozulur bu şekilde kendi içimde cevaplama çalışıyorum.
    1 -1 ... uzunkartal
  5. 5.
    Kim jong un.
    ... alpertunna
  6. 6.
    eski sevgilim.
    gerizekalı hala her gün başka bir kızla buluşuyor. hala birileri gelip onun çapkınlıkları hakkında konuşuyor. ve hala bu gerizekalı bana saçma sapan iyi geceler, günaydın mesajları atıyor. cevap vermiyorum, bu sefer vay be helal olsun, sende o yalancılardansın diyor. az kaldı bir gün ağız dolusu küfredecem rahatlayacak mal. çükün düşsün inşallah. töbeest.
    4 ... oyle kolaysa
  7. 7.
    malum kişi.
    5 -2 ... gold tab gibson
  8. 8.
    basit ama her gün sorgularım oynamayı bilmeyen uyumsuz takım arkadaşlarımı. aynen böyle ve birkaç farklı biçimde daha sorular sorarım kendi kendime.
    1 ... notalivingsoul
  9. 9.
    Aleyna Tilki ve yahut başkan dıramp sensei.
    ... ravenrea
  10. 10.
    (bkz: recep tayyip erdoğan)
    3 -2 ... kopekten kacan low kedi