1. 1.
  Hemen hemen her erkeğin bildiği realite.yaşarken ölümü yaşatıyor bize.biz bunu hak edecek ne yaptık?
  8 -3 ... necrone
 2. 2.
  " ne ettin kim bilir ? " dedirtendir.
  5 -1 ... teflon
 3. 3.
  aynı anda kızların "allah bizi türk erkekleriyle cezalandırıyor" demesiyle eşzamanlıdır.
  6 -5 ... monk of monkmountain
 4. 3.
  Türk erkeğinin imtihanıdır türk kızları. Bu iş tahterevalli gibi önce kızın tepeye çıkması daha sonra da erkeğin tepeye çıkması şeklinde oluyor. Yalnız şöyle bir durum var; kızın tepede olduğu süre erkekten daha kısa sürüyor. Çünkü kızlar çabuk yaşlanıyor erken çöküyorlar. Ama erkek yaş aldıkça daha iyi bir hale geliyorlar. Tabi bunun ekmeğini de her türlü yiyoruz. Üzülmeyin kızlar. Şans bir gün size de gülecek. Yani, galiba, sanırsam, herhalde...
  2 -2 ... dakandaz
 5. 4.
  Turk erkegi sakal birakip agir agir konusunca kendini yakisikli ve erkek tanrisi olmasindan oturu gotelek gotelek hareketlenmesinden kaynakli olabilir mi?

  Not: erkegim.
  5 -4 ... ruut altmis alti
 6. 5.
  bana karşı söylenmiş olsa da, ben türk erkeklerini yine de bir ceza olarak görmüyorum. bunun nedeni türk erkeklerinin harika insanlar olması değil. çünkü aynı ırktan, aynı kültürden geldiğim insanlardan nefret edemem. bir türk ile evlenmezsem, ata mirası olan dilimi, kültürümü, ülkemi koruyamam.
  varsın onlar nefret etsin.
  3 -1 ... tomris hatun
 7. 6.
  Soykırım yapılmayacağına göre, boyun egme kardeşim o zaman. Bir çürük marul uğruna, şekilden şekile giriyorsunuz. Son vay efendim türk kızı şu bu.. ulan o kadar ilgiye alışıklar ki, türk erkekleri beynini kullanıp biraz siklemese bunları, en olmaz dediği erkeğin bile köpeği olacaklar, haberiniz yok.

  Lakin bu bir hülya. Seks uğruna, babet köpeği olacak onursuz parazitler çok bu ülkede.
  1 -2 ... mdhouse
 8. 7.
  kızların çoğu sorunlu yapıda olacak şekilde evrimleşmiştir. umarım o küçük azınlığa denk gelip mutlu bir hayat geçirirsiniz.
  3 ... anambunelan
 9. 8.
  bir gerçek. ne günahımız vardı bu ne büyük ceza yarabbi.
  1 -2 ... 333444555666777888999
 10. 9.
  Annesi ingiltere kraliyet ailesinden gelme erkek beyani. Evet.
  3 -3 ... pippi langstrump